| DaddySGirl a întrebat:

membrii TPU! Iata ca am si eu o intrebare, prin care cer un sfat.Mai intai sa va explic ce se intampla:anul trecut m-am imprietenit cu o fata, care mi-a devenit cea mai buna prietena. Ea nu era tocmai genul de prietena pe care ma axam de obicei.Deseori ma mintea, dar imi dadeam seama foarte, foarte rapid.Stiu ca tinea la mine.Am facut multe pentru ea, dar si ea pentru mine, ba chiar am salvat-o de la inec.In orice caz, nu o spun ca sa ma laud, dar am acceptat-o cu bune si cu rele, nu ca eram eu perfecta.Nu ne-am certat niciodata, nici pana in ziua de azi.
Se intampla ca ea sa nu-mi prea vorbeasca, ceea ce ma deranjeaza foarte tare. Mi-a dezvaluit chiar si un secret, ruinandu-mi reputatia drept careia eram cunoscuta celorlalte persoane.Nu stiu de ce, dar nu o mai suport deloc si eu suport orice si pe oricine de obicei.As vrea sa rup orice relatie cu ea, mai ales ca in ultima vreme ma barfeste groaznic.
Iata si problema...mai am cateva secrete, pe care aceasta tradatoare le-ar putea dezvalui.Nu sunt lucruri prea grave, dar au legatura cu prietenul meu, la care tin enorm de mult, si sunt cuvinte urate pe care le-am spus despre el intr-o perioada proasta.
Sfatul pe care il vreau:ce ar trebui sa fac, sa ma imbrac in roz sau in negru pe 1 iunie?!?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Pe 1 iunie imbraca-te in pielea goala laughing

4 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Roz cu negru ca sa fii mai tru...

| Angiutssa a răspuns:

rolling on the floor).Hai ca mi-a placut.Si dupa cate ne-ai povestit, rozul se potriveste cu tenul tau.

| Beib a răspuns:

In verde cu dungi albastre laughing.
Imi place intrebarea asta laughing.

| DaddySGirl explică:

@noktambul Buna idee.Merci!