| Elena_4706 a întrebat:

Dau FunditSa! "eu acum un an eram o fata calma [ma barfeau ii lasam in pace, din asteaon the phone in vara aceasta m-am schimbat foarte mult [cand ma barfeste cineva ma duc si ii dau si o palma]dar odata cu inceperea scolii m-am imprietenit cu o colega [am fost cu ea colega si in ani trecuti dar acum ne-am imprietenit], care mi-a zis ca era mai bine caracteru pe care il aveam inaintebig grin [fata aia de care iti bateau toti joc] mai multe miau zis asta in afara de prietena mea cea mai buna si baietii care mi-au zis ca e foarte bine asa cum sunt acum."

SUNT DERUTATA!

voi ce parere aveti >:"?

Răspuns Câştigător
| LastWord a răspuns:

Eu consider ca e bine cum esti acum, nu poti sa ii lasi pe ceilalti sa isi bata joc de tine! oh go on Dar sa nu exagerezi. Succes! :*

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Odata ce raspunzi cuvintelor cu fapte, implicit violenta le dai dreptate celor care te barfesc. Daca oamenii te vorbesc inseamna ca nu esti un nimeni.Raspunde barfelor cu ingaduinta.Nimeni nu are curajul sa te provoace direct, pentru ca adevarul e o calitate care s-a cam imputinatwinking

| Adnana_1479 a răspuns:

Eu spun ce e mai bine cum esti acum[asa eram si eu inaine isi bateau toti joc de mine da acum cine a deschis gura sia luat`o]nimeni nu are dreptul sa`si bata joc de tinewinking

| Stefania270497 a răspuns:

Era mai bine inainte nu trebuie sa bagi in seama toate barfele lasa-i in pace nu te enerva pentru ca ei asta asteapa nu-i baga in seama! bafta!winking:*