| Camelia_8424 a întrebat:

Nici macar nu stiu la ce categorie sa incadrez intrebarea mea.Am o mica-mare problema, vorbesc de ceva vrema in somn. Ce pot sa fac sa ma controlez? spun tot felul de tampenii:d

Răspuns Câştigător
| ClopotelAlex a răspuns:

Asta se intampla din cauza oboselii, si eu am patit asta si nu este nimic grav. Du-te la un medic de familie, spune-i problema si te poate ajuta te rog da-mi fundita

5 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Și eu. Comentez pe rusește războiul dintre cele două Corei.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu stiu
si eu pateam la fel

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Se poate datora unei probleme făcută din timp, psihicică.
Se mai poate datora unui gând intens la un anumit lucru.
Oboseală.
Stres.
Ai avut un conflict cu cineva la care îți e mintea mereu.
Iți sugerez să te duci la un psiholog.
Americanii așa procedează.

| Ochiialbastrii a răspuns:

Si mamei mele i se intampla rolling on the floor dar faza tare e ca spune cuvinte in engleza gen : Hidden, house, nail rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si verisorul meu pateste asa cand dorm cu el incepe sa vorbeasca prin somn tu spui tampenii dar la el nu inteleg nimic din ce spune cateodata incepe da si rada in somn laughing.