| AbC_4616 a întrebat:

Am cea mai mare problema pe care am avut-o vreodata cu laptopul. Am schimbat susul cu josul apasand din greseala pe niste taste la intamplare (adica ALT, CTRL, Shift -dreapta jos a tastaturii). Acum nu stiu cum sa o fac inapoi. Va rog din suflet sa ma ajutati! Fundaaaaaaaaaaaaa. Iertati-ma ca am ales aceasta categorie, dar nu stiu unde as fi putu sa incadrez intrebarea...

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce Windows ai?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru Windows 7: Click-dreapta pe Desktop iar in meniul care se deschide/personalize/Display/change display settings/advanced settings/ si acolo trebuie sa gasesti ceva de genul Panou de control graphic.

| laptopnews a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti?

Răspuns utilizator avertizat
| JustDreamDnd a răspuns:

Si eu am pati-to apasa pe aceleasi butoane si dupa aceea astepti si se va rezolva! fundsa?