| AnOnImUl321123 a întrebat:

Buna TPU
Am vorbit de 2 zile cu o fata si am ramas sa mergem la patinoar (stiu ca nu e cine stie ce dar totusi..decat nimic.), dar as mai vrea sa vorbesc cu ea. Ce as putea sa vorbesc cu ea? Subiect de interes comun ceva? In afara patinoarului, cred ca daca tot vorbesc de el ma va considera disperat si mai bine vorbim despre altceva. Ce as putea sa-i spun ca sa vorbim mai mult aman2?
FUNDA
As vrea niste raspunsuri mai lungi va rog, ceva care sa "ne tina" in sensul ca sa vorbim mai mult..stiti voi.
PS: Nu am stiut in ce categorie sa incadrez intrebarea de aceea am pus-o la Adolescenti.
FUNDA

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Intreab-o ce altceva ii place sa faca in timpul liber. Afla ce ii place si discutati despre pasiunile ei. Sau daca nu te pricepi la nimic din ce ii place ei, despre ale tale - dar atentie, nu pui prea multa pasiune in ce spui pentru ca va crede ca ea e pe planul doi. Altfel - filme, muzica, literatura, evenimente curente (fetelor insa nu le prea place politica).