| ๓itนpitน a întrebat:

Buna!
Sa spunem ca mergi pe un drum ce se bifurca in doua si aici sunt 2 oameni, unul minte si altul spune adevarul, dar nu stii care, ce intrebare i-ai adresa doar unuia pentru a afla pe unde unde sa mergi?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stiinta si filosofie la t/a = fail...

| Fragile a răspuns:

Îi biciui pe fiecare până când zice fiecare dacă mitne sau nu devil

| Șâret a răspuns:

Întrebarea e: pe unde a luat-o cel de dinaintea mea? Și orice ți-ar spune drumul opus e cel bun.E și un raționament dar mi-e lene să-l scriu.

| CautNume a răspuns:

Deci eu merg pe un drum care se bifurca. ok. si care e drumu` gresit ca nu ai zis unde trebuie sa ajung pot sa o iau pe oricare?

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Pai eu stiu pe unde sa o iau... Dăăăă!

Merg dreptwinking
(majusculeleeee luu tactuuuu)

| Adytos a răspuns:

Te-ai uitat pea mult la yu-gi-ohlaughing