| mareabritanie a întrebat:

ieri la ora de religie am vorbit sa facem niste mici si carnati pe o plita electrica in clasa, urmatoarea ora au fost aduse si plita, si micii, si carnatii, nu am fost la ora de tic, am facut mancarea totul bine si frumos dar s-au viralizat niste poze, se poate intampla ceva?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate intampla sa va fiti sanctionati disciplinar, clasa nu este destinata pentru a prepara mancare.

| darrio2007 a răspuns:

Cum sa faci in clasa asa ceva?

| AlleXuSS a răspuns:

Salut
asta trebuia planuita la director daca profesorul a facut asta de capul lui v-a da raspundere la director! voi ca elevi nu aveti nici-o treaba!