| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Tocmai ma uitam prin T/A si am avut o revelatie.De ce toata lumea il uraste pe Justin Bieber? E adorabil. rusine haterilor imputiti nespalati si satanisti!
Bravo MiaMia si Lady J pentru ca ati adus muzica adevarata in viata mea!
*sarcasm mode off*
Intrebbarile reale erau :
Cum mai face misto de Gaystin Gayber?
Si cand ati citit pana la muzica adevarata in viata mea ce ati gandit?laughing

11 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Păi mă gândeam prima oară să te înjur...i-ote-o şi p-asta ...mai sunt mulţi fani number one Gaystin Bibăr?
Mda ...sincer,nu ne mai face glume de-astea, poate te trezeşti cu vreo vorbă caldă de pe TPU.

| PastilăBă a răspuns:

Doamne multumesc ca a existat si ultima parte! #:-s
"Inca unaaa:o? Cu ce am gresit?"
Cum mai facem misto?thinking
Poi eu cred ca ar fi cazu` sa il sugrumam, sau sa il ardem pe rugdevil

| DaVà a răspuns:

Prefer sa imi fac un tatuaj cu Y Love Gutza decat sa ascult Bieber.Chiar mi-o scazut nota la purtareca am batut un bou ce asculta Baby

| LastChance a răspuns:

Imi pregateam injuraturile din artileria grea.

Răspuns utilizator avertizat
| Kazimir a răspuns:

@lizard mor! laughing aer, aer laughing laughing genial omule...

| Bya132 a răspuns:

*se închină* Mulțumesc lu' Dumnezeu că n-a fost real tot ce ai spus. În momentul ăla, am simțit cum mi se ridica sângele la cap.

| MikiPiki a răspuns:

Ce m-am speriat de prima parte...niciodata sa nu intri in intuneric

| CriCri a răspuns:

Pai.sincer credeam ca si-au adus @Miamia Si @Lady J colegele de clasa pentru a le sustine.

P.S.:@Piscotu, super tare jocul ala al tau.

Răspuns utilizator avertizat
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

U chiar vrei sa ti se zic ceva de doolshe?laughing)