| alexmatei a întrebat:

Cine il uraste pe Justin Bieber?

19 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu il urasc pe Biber!; x
Nu il suportstraight face
Nu inteleg ce vad unii la el, nici macar nu are voce, ascultati si voi muzica adevarata, cum ar fi:
Bon Jovi
Bullet for my Valentine
30 Seconds to Mars
My Chemical Romance
etc s. a. m. d
Dar nu Bieberlaughing), aia nu e muzica, va spun!
In orice caz, ca sa iti raspund la intrebare: Da, il urasc. Din tot sufletelulbatting eyelashes

| YoYo a răspuns:

EUU lasa-ma cu gagica aia

| KaRa23S a răspuns:

Zau ca nu'mi place, e ca o maimuta

| ddanaraluca a răspuns:

Pentru toti!
Eu nu il urasc nici nu il ador!
Putin respect! Nu cred ca a ajuns "vedeta" numai de chestie!
Adica daca avea bani si se facea el singur cunoscut mai ziceam, dar asa a fost descoperit de pe youtube, are talent! Degeaba, canta frumos! Daca voua nu va place, e altceva
E o diferenta intre faptul sa urasti si sa nu iti placa de cineva! Cred ca nu stiti folosi termenul "a urî"

| FanMJJ a răspuns:

Cred ca ai scris gresit, se scrie justin gayberwinking

| membrugirl2010 a răspuns:

Nu pot sa zic ca il urasc, dar ma enerveaza.
fundahappy?

| Wizz a răspuns:

Justin Bieber sucks.

| alexxa a răspuns:

Eu eu eu eudevil

| cυρcαкє a răspuns:

EU! Il urasc de moarte.Pa-pa!

| LoLpoZ a răspuns:

Eu !

| DianaAndreeaDeea a răspuns:

Eu nu il supor

| EmilyWasHere a răspuns:

Eu, cam cu intarziere [raspunsul], dar nu e niciodata prea tarziu :]].

| myrcea_2787 a răspuns:

Eu il urasc de moarte. mie imi place hip-hopul adica imi place B. U. G. Mafia e cea mai tare trupa

| curlyhair a răspuns:

Eu

| alexmatei explică:

Toate fetele stau la curu luiangry sa-l trasneasca fulgerele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il iubesc! il ador! e cel mai frumos baiat din lume! imi place absolut tot ce e legat de el! apropo e mult prea frumos pentru selena! merita ceva mai bun! i love you justin! nici vorba sa il urasc! din contra IL IUBESC DIN TOT SUFLETUL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Alex, eu il urasc foarte mult pe justi bieber fiindca este foarte naspa din punctul meu de vedere.

| MeZappa a răspuns:

Yo! laughing gayber

| FaraCeapaCuMaiMultaMaioneza a răspuns:

Dati si voi un motiv mai bun in afara ca sunteti invidiosi pe el de mortewinking