| xPinkSunShine a întrebat:

Ce faceti? Haideti sa ne distram unpic. spuneti-mi lucruri amuzante care vi s`au intamplat la scoala.Va rog sa fiti sinceri. Dau fundita pentru. cele mai amuzante.
P. S : Puteti spune lucruri care vi s`au intamplat si acasa ba chiar si la tara la bunicii vostri! Nu uitati dau fundita pentru. cele mai amuzante

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

De curand, la romana am facut o mica gafa...big grin Trebuia sa spun ca melcul din poezia lui Barbu este personificat, iar eu am zis ca e personalizat.big grinblushing

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eram la scoala la ora de romana si profa ma asculta.Am vrut eu sa iei la tabla sa analizez un verb cand un coleg cam idiot mi-a pus piedica si am cazut pe jos a inceput toata clasa sa rada si profa de romana dar m-am ridicat imediat iar dupa vreo 2 saptamani nimeni nu isi mai aducea aminte(e chiar pe bune)

| Skittles19 a răspuns:

Era inceputul anului si m-am dus la catedra sa imi iau manualele si un coleg idiot mi-a pus piedica si era sa dau cu capu' de catedra.

Eram in ora de romana si doamna profesoara i-a spus unui coleg sa puna la modul infinitiv verbul suna si el a zis a suna si in acelasi moment a sunat clopotelul.

Acum 2 saptamani eram in ora de tehnologie si aveam de facut un exercitiu dar ne trebuiau niste calcule si eu am rugat-o pe prietena mea sa-mi dea telefonul sa calculez pe calulator si am apasat pe un buton si a inceput o manea in ora. Ce am mai ras.

Trebuia sa ne intalnim la castel pentru o excursie si noi am mers pe jos si ne-am pierdut. Am sunat o colega si i-am zis sa mi-l dea pe profesor la telefon atat de disperata eram.

Eram in ora de desen si era destul de multa galagie in clasa si am auzit cum un coleg a tras o basina. Ce am putut rade atunci.

Barfeam cu fetele un coleg idiot si in acelasi moment m-a luat pe sus. Wai ce am tipat.

Eram in ora de info si profesoara noastra care are un fund foarte mare s-a aplecat si toti colegii au inceput sa se prefaca ca ii baga pixurile in fund. Atunci s-a intors profesoara si astia au ramas cu pixurile in aer.

Tot in ora de info profa a prins o fata cand i-a dat unui baiat cu cartile in cap si i-a zis sa mearga la colt.

Eram la ora nu mai stiu la ce ora si am vazut cum un coleg se cauta in chiloti. Bleak.

cam atat
Fundiii plsss mult:*
pa, palove struck

| All3 a răspuns:

Azi la ora de tehno, era o colega care scrie foarte incet si profa ne dicta, si aia, dupa fiecare cuvant al profei spunea: Mai repetati o data?, Si dupa incepusera fiecare coleg sa-i spuna cate un cuvant laughing, si unu incepuse sa rada, deci daca il auzi pe ala te dai cu capu de pereti de ras si normal ca am inceput si eu sa rad(cu lacrimi) si dupa aia ne-am trezit amandoi ca profa se uita asa de calma si linistita la noi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pomar a răspuns:

Eu am intrebat-o pe profa de religie daca adam avea buric si dupa ce s-a gandit cateva secunde s-a enervat ingriztor si m-a dat afara din cls laughing