| fana1vulpitza2000 a întrebat:

Puteti povesti niste intamplari amuzante ca sa ne distram? happy

5 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Venit de la munca după vreo 5 zile in care nu am dat pe acasă si ma hotărăsc sa pun la spalat si apoi sa gătesc.
Fac aceste lucruri si imi suna telefonul de la munca. Vorbesc rezolv tot ce era de făcut si revin sa gatesc.
Nu găsesc alimentele si iau camerele la rand. Apoi aud in masina de spălat un zgomot si când ma uit le pusesem acolo.
Ma uit dupa haine șocat si le găsesc in frigider.
Morala - sa ma odihnesc prima data apoi sa fac ceva cand vin de la muncă.

| fana1vulpitza2000 explică (pentru cuvant):

Rip masina de spalat

| cuvant a răspuns (pentru fana1vulpitza2000):

Am reușit sa o curat?

| LPCTSTR a răspuns:

Eram undeva prin Tulcea in microbuz si la radio era o reclama cu "Marcel tamplar, preturi ieftine, bla bla bla", dau sa ma uit pe geam si-l vad exact pe fostul soramii pe care il numea... Marcel rolling on the floor