| fafai a întrebat:

spuneti-mi ce stiti sa faceti. orice va trece prin cap, orice! fiti sinceri....hai sa vedem cine castiga!happy

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

- Știu să îndreptățesc pe cineva, știu să comunic, știu să scriu frumos, știu să apreciez ceva frumos(de calitate), știu să iubesc natura, știu să îi iubesc pe cei din jur.

Dar tu?
Numai bine.

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu prea stiu sa fac multe.Stiu sa coslaughing, putin sa tricotezstraight face sa fac de mancare da nu pre amulte laughing si am talent la sport (in ghilimelelaughing.

| Kasia a răspuns:

Stiu sa fac portrete in carbune si creion.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Stiu sa cant, sa gatesc pizza si cartofi prajiti, stiu sa imi sustin parerile in fata celorlalti, sa ma port urat cu cei care ma enerveaza laughing si stiu sa dau cele mai bune sfaturi celor care au nevoie (sau cel putin incerc)
Alte lucruri nu imi vin acum in minte, daca ma mai gandesc si la altele, o sa revin :*

| SkkZ a răspuns:

Salut eu ma pricep la fizica nucleara, armament si istorie.