| Tabii. a întrebat:

Haideti sa mai radem un pic:*. Ce lucruri amuzante vi s-au intamplat?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pai mi s-a intamplat sa dau peste acest video:))=))
http://www.trilulilu.ro/nbkangel/87b5b7b9faa241

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Hai sa radem un pic... da ai onoarea, incepi tu primul/prima.big grin

| Veve :X a răspuns:

Si eu tot cu geografia laughing ieri am avut consultatii ( luni dau teza :-ss) m`a trimis profu` pe mine si pe o colega sa arat subcarpatii transilvaniei... no problem doar ca am aratat si podisul tarnavelor si profu` l`o chemat pe unu din alta clasa ( am fost toate clasele de a8a la mine in clasa ) si intre timp, cand profu` nu era atent, am aratat bine pe harta da` nu o vazut :-l mno si vine ala si arata exact ceea ce am aratat eu inainte angry oh go on el o mers la loc da` eu cu colega am mai ramas din cauza mea :d m`am certat cu profu` si i-am reprosat ca si eu am aratat exact` ce o aratat el si, va spun sincer, ca nu l`am mai vazut asa nervos pe profu` pana ieri :-s... apoi m`a pus sa arat campia moldovei oh go on m`am descurcat dar pe colega mea a pus`o sa arate podisul sucevei. ete aici problema bloblematica laughing nu aseam suceava whistling profu` nu s`a mai stresat si ne-a trimis la locurile noastre laughing intr-un val de ras, desigur laughing

| Andreeagen a răspuns:

Hm... imi aduc aminte de cand eram in clasa a7-a daca tin eu bine minte si profa de fizica a intrebat ce s-ar intampla daca nu ar exista forta de frecare la care un coleg foarte dragut a raspuns: Nar mai exista copiilaughing

| Tabii. explică:

Ok inna am sa spun ceva amuzant ce mi s-a intamplat mai de mult:era luni si trebuia sa plec la scoala, iar eu intarziasem si imi cautam ghizdanul, dar el era in spatele meu.laughinglaughingsau cand am plecat de la camin in papuci si era zapada pana la genunchilaughing, iar eu m-am intors cand a observat mamalaughing

| iri a răspuns:

Nu stiu cat de amuzant ti se pare da asta e una dintre ultimele faze haioase (eu asa cred) care mi s-a intamplat zilele astea si cam singura de care imi amintesc: eram la scoala, la ora de geografie si mi s-a facut sete. Am scos sticla cu apa din ghiozdan si m-am ascuns dupa capul unui coleg sa beau (profa statea la catedra). Cand imi stingeam setea, colegul meu s-a dat la o parte, fara sa stie ce fac eu in spatele lui si profa se uita fix la mine... deci asa brusc am ajuns sa ne privim in ochi si eu eram cu sticla la gura big grin eh... nu a zis nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi am mai scris o poveste despre botoseii mei cu care am ajuns la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi am plans toata ziuawinkingha ha ce amuzant straight face.