| libertatea98 a întrebat:

Ce inseamna "dnd"? Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| geoalina19 a răspuns:

"dnd" inseamna ca persoana respetiva este OCUPATA si nu trebuie sa o deranjeze nimeni.

| iKeel a răspuns (pentru geoalina19):

Te înşeli cu totul, brb, înseamnă că persoana este ocupată si să nu o deranjeze nimeni, dnd se pune pe un joc, când intrii pe altă pagină, sau pe mess. Când intrii puţin pe youtube să cauţi ceva.

| geoalina19 a răspuns (pentru iKeel):

Habar nu ai ce inseamna! "DND" inseamna in engleza "do not disturb" si prin traducere in romana "nu deranja", iar "BRB" inseamna in engleza "be right back" si prin traducere in romana "vin imediat". Cu siguranta lumea spune ca este corect cum spun eu!

| iKeel a răspuns (pentru geoalina19):

Da, bine. Măcar dacă te prindeai că era scris la mişto. Ştiu şi eu că am greşit totul, mă gândeam să îl pun la mişto, dar tu. O.O Faci crize. Cred că ai turbat când ai scris comentariul ăsta. Să nu-mi mai răspunzi.winking Nu vreau să faci altă criză de nervi.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Deranjează-mă. (cel puțin, asta înseamnă pentru mine)

| Fiction a răspuns:

Du nimic daltii.

| Zoet a răspuns:

"Du nat distărb."winking

| FartsMaker a răspuns:

Dnd inseamna "do not disturb" adica nu deranjati

| Iulian03 a răspuns:

DND=Nu ma deranja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te No Dracu.

| Rooobi a răspuns:

Dnd= do not disturb...

| teodora24 a răspuns:

DND inseamna ca esti ocupat.

| geoalina19 a răspuns:

"DND" inseamna ca esti OCUPAT.
Exista si "brb", dar am uitat ce inseamna. big grin

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru geoalina19):

BRB= Be right back.

| xDCiufix a răspuns (pentru geoalina19):

''Brb'' inseamna ceva de genu ''plec''. Intelegi?

| NASA10 a răspuns:

Cand esti ocupat, spui dnd

| gabrielbalan a răspuns:

Dnd inseamna ocupat