| Tokha a întrebat:

Ce inseamna sa fii virgin(a)? Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| squarehead a răspuns:

Inseamna ca nu ai intretinut niciodata unact sexualhappy

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai avut niciun contact sexual cu un bărbat, indiferent de natura lui (vaginal, anal sau oral!).
Pa, pa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Inseamna ca nu ai avut niciun contact sexual.

| cOnTexT a răspuns:

Doamne... laughing), adica sa nu fi facut sex happy...

| Anakatsu a răspuns:

Sa nu ti-o fi traso nimeni niciodata

| DannielZMF a răspuns:

Daca nu ai avut nici un contact sexual se poate spune ca esti virgin/a!

| Alëxąndŕą a răspuns:

Inseamna ca esti pura niciodata nu ai facut sex cu nimeneni niciodata

| EvangelineDS a răspuns:

Nai facut niciodata sex funda pls?

| Blackwoman27 a răspuns:

Virgina e persoana care nu a intretinut relatii sexuale de nici un fel!

| sbt a răspuns:

Persoana e cea care nu a intretinut relatii sexuale de nici un fel.

| madalinacr a răspuns:

A nu avea nici un act sexual cu un baiat(adica baiatul sa nu te penetreze cu penisul in vaginhappy )intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu tea impulat nimeni... decat soarta. Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| Xenaaaa a răspuns:

Nu ai facut niciodata un act sexual.

| Eigolohisp a răspuns:

Virgin/a e persoana care nu a intretinut relatii sexuale de nici un fel!