| anonim_4396 a întrebat:

TPU; va rog, sunt disperat! hamsterul meu cred ca s-a stricat la burta, si nu stiu ce sa fac? dar, mai intai povestea:am o prietena, care locuieste cu mine (eu o iubesc enorm, si ea pe mine) si zilele trecute a fost aniversarea noastra; am sarbatorit fix 3 luni impreuna; ce-am zis noi - hai sa nu ne facem cadouri unu-altuia si sa ne cumparam ceva care sa folosim amandoi; corect? corect; cum n-aveam televizor, pentru ca-l lasasem la amanet si nu m-am mai dus sa-l ridic, ne gandim ca ar fi potrivit sa ne luam si noi o plasma- ceva; bun; o sun pe mama:
-ia zi, bre, faci si mata o rata la banca pentru mine?(mentionez ca eu nu pot face pentru ca mi-am luat un scuter in rate si nu prea m-am omorat sa-l platesc)
-pai ce mai vrei sa-ti iei? face mama
-acu' ma iei cu de astea? zi da sau nu!
-daca ma gireaza bunica-ta cu talonu de pensie, iti fac!
- pai hai, miscati-va repede ca e urgenta treaba!
si uite asa a doua zi ma trezesc ca aproba aia, ne da banii, si ma duc cu iubita mea si reusim sa gasim un televizor marfa, la vreo 3 milioane, cu diagonala de 18; ei bine, oameni buni, de aici a inceput tot necazul! ajungem acasa si ne uitam unde sa punem televizor, ca masa n-aveam, si nici jegosii aia de unde l-am luat, n-au vrut sa ne dea un gratis, cum se face in magazinele care se respecta; in fine, rasturnam un dulap si-l pune pe el, moment in care iubita asta a mea, da de albumul meu cu poze de cand eram in liceu; si sa vedeti show ce-mi face! ca eram acolo cu una, la balul bobocilor cu care ma tineam de mana; si incepe:"cine-i curva asta, te mai gandesti la ea? cand ne f****m o visezi pe asta..."si tot asa a tinut-o vreo 3 ore incontinu, de sa saturase si vecinul meu(pescarul), care venise sa-mi regleze ceva pe la antena de camera;(cablu n-am ca nu prea sunt bani); si ce credeti ca face tuta, pana la urma, se enerveaza rupe pozele, si le arunca in borcanul in care tin eu hamsteru;(si in care am avut pestisorul ala auriu, da' care dupa 2 zile l-am gasit cum facea pluta pe spate si l-am dat la un pisoi sa-l ingroape crestineste); bun- asta-i povestea; treaba e ca de atunci, de cand a mancat pozele, hamsterul meu face kk intr-una, si a umplut borcanul de rahatei, care atat de multi sunt, incat nu se mai vede nici rumegusul; deci are diaree; ce sa fac? va rog dati-mi un sfat, dar fara sa ma luati la misto, sau alte alea, pentru ca intrebarea e serioasa!

Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

1.N-am citit tot
2. Ce pana mea cauţi aici?
3. Jet.

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Am tot așteptat de la tine un mersi pentru funda asta, dar nimic! rea mai ești!

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi e cam ciudat să primesc fundă la asta o.o

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

...mda; te-am premiat pentru că *în realitate* tu ești o fată bună,nu?,doar că aici se mai întâmplă să vezi *prea multe* și uneori ți se pune pata.și iese mai aiurea! dar,cum spuneam,sunt convins ca de partea cealaltă a monitorului,se afla o fată frumoasă și deșteaptă, care are și ea sentimente, vise...(sper că n-am inceput să vorbesc așa de la aceea ca mi-am pierdut hamsterul! știi că l-am pierdut nu?); bun; iți doresc o seară frumoasă și să te pupe iubitul in vis! pa!

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi trăiesc în România.

12 răspunsuri:
| AnaBlackVampire a răspuns:

Dupa cum ziceam...scrie o carte!

| anonim_4396 explică (pentru AnaBlackVampire):

...răspunsul tău vine prea târziu.mersi frumos.

| HepiBăluns a răspuns:

Ai mai pus o intrebare cu hamsteri si la d/s...JET!

| anonim_4396 explică (pentru HepiBăluns):

Adevarul e că dacă pui 2 întrebări diferite, la 2 categorii diferite,si dacă mai apare si cuvântul *hamster* in ambele,este foarte grav,iar reactia ta - JET- este normală; din păcate *myObsession* a răspuns prima(,la fel ca tine, și deci la fel de corect), și a primit ea funda! sorry;

| Esperança a răspuns:

Interesanta poveste. cam isterica prietena asta a tahee hee adica e disperata rau ce mai! Du-ti prietena la un psiholog si hamsterul la veterinar!

Răspuns utilizator avertizat
| Bombonicăăăă a răspuns:

Deci...din cate am inteles
1. Iubita ta ii geloasa
2. Nu prea m'a amuzat
3. WTF?!
4. Deci da.imi place si hamsteru'.isi revine el da'i si niste poze cu iubita ta de la balul bobocilor si atunci face diaree la patrat

| MegaAaNnYy a răspuns:

Pai.du-l la veterinar! ca altceva.nu cred ca poti sa-i faci.happy