| alexa19 a întrebat:

Mai devreme eram pe afara cu o prietena si jucam badminton.Cand jucam noi a venit si fostul meu prieten cu inca un prieten de al lui sa se uite la noi cum jucam.Eu imi lasasem telefou pe bancuta ca sa nu cada si fostul mi-a spus ca il ia sa se uite si eu i-am spus ok poti sa il iei.In telefon eu mai aveam 2 poze cu elsad si el mi le-a sters. Mi-a spus pe urma"vezi ca mai aveam 2 poze cu mine si le-am sters"si eu nu am mai zis nimic.
De ce credeti ca a sters pozele cu el din telefonul meu?crying

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ca sa te faca sa il uiti. Pana la urma, asta ar fi cel mai bun lucru pe care ar trebui sa il faci. happy

| xCarolina a răspuns:

Cel mai probabil dorea sa vada cum vei reactiona, pentru a sti daca mai ai sau nu sentimente pentru el.Trebuia sa il intrebi exact ce motiv a avut, pana la urma, e telefonul tau, proprietatea ta.

| catalin02 a răspuns:

Pai eu am o teoreme: In cazul in care te-ai despartit de el a facut-o din orgoliu adica vrea sa para ca nu tea iubit si ca de fapt nu il meritai iar in cazul in care s-a despartit el de tine crezand ca il mai iubesti pentru a te face sa suferi! Sper ca team lamurit(u nu ai tiai dat seama dc pentru ca asta e intuitie de baiat)!

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Baietii sunt orgoliosi si a vrut sa iti dea de inteles ca nu mai aveti nici o legatur, dar probabil el mai tine la tine!

| SabinaB a răspuns:

Poate ca nu ii placea pozele