| Bibi_5122 a întrebat:

Vreau si eu niste intamplari amuzantehappy Fundaaalove struck

Răspuns Câştigător
| TI a răspuns:

Heiis! :].
Pai, ar fi multe! :-s.
Deci, in curtea blocului. *Sunt 2 blocuri. In unul stau eu + un alt prieten. Iar in celalalt- un alt prieten :d *. O gradina frumoasa! Pacat de ea:-s. Finee! Ne-am strans toti! [25 persoane]. Oky. Stateam pe banca [lol. langa mine - un *el* straight face. Acum nici nu il mai bag in seama. Si nu din cauza asta ] happy. Fine. Doar ce facusem baie pe cap straight face. Toti, s-au pus in jurul meu. Au inceput sa imi faca niste codite. Eu. gen: Uu. cum mi-o sta?! smug laughing. In fine. *trece timpul aiurea. Noi- la coditee smug *. Cand, o voce inceata se aude din spate angry : Hai s-o ciufuliim! Si acel *el* m-a ciufulit de a trebuit sa fac baie pe cap. Oky. Nu era cine stie cechatterbox. *A fost o gluma straight face*. Dar - hai al cucii! smug. Oky! Eu si acel *el* pe margine. Mi-am facut cruce si *play*! laughing. Am jucat ce am jucat. Poc! Minge in boscheti laughing. Ma duc. ma intorc! Cum?! Cu parul plin de scaieti! *lol*. Nici scuze nu si-a cerut fratee straight face. Dar, ca razbunare, eu si CMBP am intrat pe balcon rolling on the floor. [sta la parter si ne permitem intre noi oh go on. + ca nu mai era cu nimeni acasa. doar cu prietenii :d. ]. Balconul duce in camera *lui*. Am intrat laughing. Pe mess - *el*. Ei nu erau in acea camera. Erau in bucatarie cu usa incuiata big grin. Am scris la stts : Baai! Va vine sa credeeti!? Sunt prost. [ lol. Asta a scris-o prietena mea.] happy. Frate. Ne-am dus in sufragerie : Poc la televizor laughing. Am stat vreo 2 minute de ne-am uitat la teleshopping laughing. Batem la usa la bucatarie : Ciooc! Ba! Raspundeti! straight face. Aia : Cine e?! smug. Noi : Nooi! *Name* and *Name*. Ouh. Iesiti afara! Noi : Pe unde rolling on the floor?! Ei : Pe usa :-l. Noi : Unde-i thinking Ei : Pai pe unde ati intrat ma?! Pe geam. balcon laughing. Am iesit pe usa laughing. Fiine. Mai tarziu : *Name* s-a dus dupa *el* si in loc sa deschida fereastra lui, a deschis-o pe a bunicii mele rolling on the floor. Si zice el : Baa. * Name *. Ce faci maa! Si s-a dus bunii` la geam si ii zice : Ce faci ma?! Nu ti-e rusine sa intri asa in casa omului!? rolling on the floor)). Si s-au intamplat multe altele. Varaa! day dreaming. Best Day! Best friends! love struck. happy.

3 răspunsuri:
| NobodyHeree a răspuns:

Eram in seara de Revelion cu parintii, si cu niste prieteni care au un baietel de vreo 2 ani.Si era pe protv Simona Senzual.Si el m-a intrebat cine-i aia. Iar eu i-am raspuns ca e Simnoa Senzual.La care el imi raspunde:
-Aaa, Simona Se*ual!

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am fost cu prietena la un restaurant de lux. si m`am basit cu tactica foarte tare. toata lumea a tacut si eu aveam o fata gen smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeam, m-am impiedicat si am cazut in bot.