| anonim_4396 a întrebat:

Aici vreau sa apara mai multe farse, intamplari ale voastre! amuzante! cel cu cele mai amuzante are o funda!

Răspuns Câştigător
| Pisique a răspuns:

Păi, am mai multe, dar zic doar 2 [ două ], în caz că nu ştii ce înseamnă.
Pentru mai multe detalii contactează-mă pe adresa de messenger : derpina.derpescu@yahoo.com
1. Deci, o dată eram cu unicornul meu, Blues love struck pe o păşune din dulciuri, apoi Blues love struck m-a întrebat '' Ce faci, fată? '' cu accent de manelist.
M-am speriat şi am fugit, iar Blues love struck stătea acolo, cu telefonul lui din jucărie şi asculta o melodie cu '' Corazon '' şi cânta în urma mea : '' Da eu tă iubăsc dă moor, d'acolo din corazon, salam, ţa, reghedom, ţa, fără număr, fără număr, pentru iubita mea de la Cărturăşti, de la Palăs Mol, fa, salam, ţa, ia salam, fa, salam, ţa, ia salam, fa ''
Asta e prima. Apropo, totul e real, chiar şi unicornul meu Blues love struck.
2. Era o zi de vară.
Am mers afară.
Am văzut un cartof înverzit.
Şi l-am botezat Bond, James Bond.
Acum şade în pod, cu prietenii lui : Morcovul Morcov, Portocala Portocală, Roşia Roşie, Vaca Vacă şi Iepurele Iepurerozdrăguţşipufosfrumosnumaicitideaicicădevinefoarteplictisitornumeleşinumaiamchefsă-lcitescaşacăspunestopşinumaiciti, uăi, nuauzinumaiciti!
Sărbători Derpinastice! :3

| RB26DETT a răspuns (pentru Pisique):

Ai funda, pentru ca m-ai derutat cu derpescu derpina ta cu tot laughing)) toate raspunsurile care le am de la tine sunt as mai 'tralala' daca intelegi! te-ai nascut sa stai la T/A

| Pisique a răspuns (pentru RB26DETT):

:3.
Lalalalalala. Știam eu!

7 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Am iesit afara iarna asta... niste tipi m-au luat pe sus, m-au trantit in zapada, mi-au bagat zapada in sutien/chiloti, m-au udat fleasca si apoi mi-au dat cu bulgari in cap pana am intrat in scoala. Asta da zi.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Am cerut baterii durex la magazin.

| W3R4 a răspuns:

Acum 2 ani, cand eram in scoala generala, am gasit un pampers (folosit), intr-o punga.
Cum clasa noastra era la etajul 2, am luat punga cu "noroc", si am aruncat-o pe geam...in capul unui profesor! laughing
Si cei din clasa, evident, i-au spus profului cine a fost de vina, dar eu eram departe...

...am fugit acasa! laughing

| sMoKeandrei a răspuns:

Cand am mers la magazin cu tata am vazut o cutie pe care era o capsuna iar eu i-am zis sa imi ia guma dar de fapt erau prezervative

| usernameFiRsT a răspuns:

Pai eu m-am dus o data cu capul in WC la 3 ani laughing))) din greseala nu ma judecati big grin