| Arthur a întrebat:

Cand am fost in Legiunea Straina, am cunoscut la Paris o tipa pe nume Patricia. Am petrecut clipe minunate impreuna. Cum as putea sa o reintalnesc? Nu ii mai stiu numarul de telefon, nici adresa. thinking

21 răspunsuri:
| Arthur explică:

Bonsoir @pluscus! Nu am facut chiar toate alea pentru ca am fost acolo pe post de fotomodelbatting eyelashes. Eu faceam instructie pe Place Pigale.
Au revoire!

| JeSa a răspuns:

Ok, e din Paris, asa ca whistling... te reintorci la locullaughing cu pricina...

| tarziu a răspuns:

Incearca la matrimoniale, scrie ca vrei o "Patricie", in cel mai rau caz o sa prinzi cateva alte "Patricii"

| Pho3nix a răspuns:

Mircea Radu te asteapta.

mira
| mira a răspuns:

Te lauzi.

| BUBULINA a răspuns:

Eu sunt aiabatting eyelashes

| scumpikkk a răspuns:

Foarte trist sad
pai nu stiu, nu ai prieteni acolo care pot lua legatura cu ea
sa-i ceara un nr de tel sau ceva
alta solutie nu gasescsad

| dof21 a răspuns:

Daca ii stii si numele de familie incearca pe www.facebook.com, sau pe www.linkedin.com. Daca nu fa un afis si pune "Wanted" Reward:10'000$"

| angella1972 a răspuns:

Daca stii patricia si mai cum o chema, exista un motor de cautare dupa numele si orasul de domiciliu. tasteaza numele ei urmat de.fr si vei gasi o lista de fete care locuiesc in franta si se numesc...cum zici tu. apoi n-ai decat sa le suni pe toate si sa vezi daca nu sunt ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la "din dragoste" lollaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum e in Legiune? ai baut apa din balti? au trecut cu tancul peste tine si tu nu trebuia sa tipi? sau nici legiunea aia nu mai e ce-a fost odat`. urmatoarea intrebare ar fi : cat de straina trebuie sa fie legiunea ca sa i se spuna Legiunea Straina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get naughty!
Lasand gluma la o parte:iti place Elliott Smith?
From the bar, they walk to Place Pigalle.
The taxi waved down, goodnight, sleep well.
Now it's just a step to the door,
and he wants all the more to bring her away,
out of this temporary half holiday.
cam tranchilizant el, dar merge la ora asta... buna dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiunea straina la Paris? E chiar linga turnul ala mare mi se pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu la fel...tot ce stiam era numele complet si...am google-itbig grin try itlaughing nu se stie. poate ai norocbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce regiment ai fost?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi nu v-ati prins a vrut sa spuna ca el a fost in ''legiune''

| Marius151 a răspuns:

Daca o sa credem ca tu ai fost in Legiunea Straina inseamna ca si NASA a aterizat pe luna.

| dan11 a răspuns:

Asa cum am recomandat si altora cauta pe hy5, facebook, sau alte site-uri de genul asta.

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Contacteaz-o pe Mama Omida laughing

| legiuneastraina a răspuns:

Eu zic sa-ti reinoiesti contractul si sa nu mai pierzi vremea pe TPU si ai sa intalnesti o alta Patricia sau Mariutza
Totul despre Legiunea Straima www.legiuneastraina.ro

| aly111 a răspuns:

Lasa-ne lasa-ne, ai fost in legiunea straina franceza si o cauti pe Patricia?laughing, pai in primul rand daca era asa te cauta ea pe tine.