| Secretkkk a întrebat:

Oare care ar fi cea mai buna modalitate de a uita un baiat la care tii foarte mult si alaturi de care am petrecut clipe minunate?

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ti-a mai pusa mana si-n alta parte? laughing

| Psihoyounger a răspuns:

Incearca sa te indrepti spre un alt baiat. Spre un al baiat care sa te faca sa petreci acele clipe "minunate" de care zici. Fa orice, cas afi fericita. Merita!

Multa bafta!

Iubiti-va mult.

Psihoyounger

| marsy a răspuns:

Gaseste-ti o okupatie. ca sa nu te mai gindesti la el...iesi cu prietenii. incearca sa gasesti pe altcineva

Shin
| Shin a răspuns:

Va trebui sa gasesti pe altcineva... Iesi afara, incearca sa intalnesti persoane noi si poate un nou iubit.
Numai bine, Shinwinking

| albastrel a răspuns:

Cui pe cui se scoate! fa-ti un iubit care sa fie mai frumos ca el, mai atent ca el, mai mai mai ...ca el...toate la superlativul absolut big grin

| snepy a răspuns:

Pisicutapis-pis-pis te-am visat azi-noapte in vis
te pieptanai, te... ok sa revenim, tu ai probleme cu dragostea inainte te atinge unde nu trebuia, acum te desparti de el happy omg maicutele astea, ducetiva la biserica daca va pune mana pe fund

| kayan a răspuns:

Du-te la o vrajitoare sa-ti faca farmece de uituci...

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Dar oare nu va mai puteti impaca?
daca da inlocuieste-l cu unu super sweet cu care sa-l faci gelos si se va intoarce cat ai clipi la tine...

| Secretkkk explică:

@snepy, Nu e problema ca-mi pune mina pe fund, dar el indrazneste pe mai multe sa puie miina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inlocuirea cu alt baiat bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rupe orice legatura cu el si ai sa vezi ca o sa-l uiti cu timpulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clipele frumoase nu ar trebui de uitat.sa inlocuiesti ocicatrice nu e prea usor.sa o stergi nici atita.
"Cel ce a iubit poarta cicatrice"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista modalitate.Sunt in aceeiasi situatie