| Bianca_papusha a întrebat:

De ceva vreme am cunoscut un baiat minunat, am petrecut impreuna clipe minunate, petreceam mult timp impreuna...aceleasi scopuri in viata acelaesi principii... Dar si inevitabilul s-a produs, el a plecat in Italia la munca pentru cateva luni bune Ce sa sfatuiti sa fac pentru a nu ma uita? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai vorbeste cu el : la telefon, prin email, etc.

| NuExista a răspuns:

Daca intr'adevar e asa cum spui tu si daca tine la tine.eu nu cred ca are cum sa te uite.si sunt sigura ca i'ar face placere sa poti vorbi cu el cat mai des.un ' ce faci? cum esti? mi-e dor de tine'. e de ajuns sa iti aduci aminte ca cinneva tine la tine si nu te'a uitat.chiar daca nu esti langa el.

| Eileithy a răspuns:

Gandeste-te ca, daca va dori ca relatia voasta sa se termine, insemna ca ceva a intervenit si el nu mai simte nimic pentru tine. Daca va ajunge in acel stadiu, insemna ca dragostea lui pentru tine nu a fost nemasurata...si ai fost in dezavantaj tot timpul. Daca te iubeste, te va iubi pana la capat!

| Yourgirls a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el,macar o data la o saptamana sa vada ca cineva se gandeste la el, spune-i cat il iubesti, adu-i aminte de clipele frumoase petrecute impreuna si sigur nu te va uita...

| Mgdxx a răspuns:

Pai sa-i trimiti o felicitare dk stii adresawinking