| BeTrueToWhoYouAre a întrebat:

Cand va veni o invazie zombie apocaliptica? T/A

14 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Mda si eu faceam la fel dupa ce am jucat Left 4 Dead si F.E.A.R.

| CastraveteMurat a răspuns:

Cand o sa se poata manca parizer cu muraturi [nu ma refer la mine whistling] si iaurt cu bere oh go on atunci zobie vor invada lumea pentru a oprii terminarea hartiei igienice! cu aceasta ocazie, vor cucerii lumea si oamenii vor fi nevoiti sa foloseasca DOAR un servetel pe zi... AMIN!;(

Răspuns utilizator avertizat
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Cand o sa termin eu liceul.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Prea mult Left 4 Dead strica ----> daca vrei sa vezi o invazie de zombie adevarata uitate la Dawn of the dead [2004] straight face

| DeeaUcideVisse a răspuns:

@scorpyon am vazut filmul seara trecuta [a 100 oara pe anul astalaughing]
si imi place f mlt... tocmai... ziceam ca daca vrea sa vada zombie sa vada filmulwinking

| rolfenstein a răspuns:

Dupa ce vei juca deadisland 1 zi intreaga.

| rolfenstein a răspuns:

@deya,dawn of the dead a fost un film grozav.l.am vazut de multe ori tot nu ma plictiseam.

| Staythere a răspuns:

Dupa ce vin de la baie

| DracusorImpielitat a răspuns:

Zombi nu exista.

| Kirby a răspuns:

Dupa ce o sa termin jocul Plants vs Zombies.L-am terminat deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pe 32.13. 0000.
Pa, pa!

| DopeNope a răspuns:

Stiu eu, uite, joacate Dead island, 2 zile la rand, asa vezi numai zombi

| hhjfgfgftd a răspuns:

Maine dimineata la 6 seara