| MeAndMe1000 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare din viata voastra? Frunditza la cea mai tare!

11 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai eram intr-un magazin si cand sa plates am scos din greseala din buzunarul de la blugi un tampon in loc de bani.
si cele clasice:ma impiedic mereu (mi s-au rupt si o pereche de papuci),torn pe mine apa,suc,ceai,cafea, etc.
si una tare (naspa pentru mine):
eram eu cu mami si fratele meu intr-un autobuz, a oprit vreo 10 minute, era plin de navetisti de la liceu care au coborat din autobuz, si au mers la un magazin.fratele meu,(avea 5 ani)a tras un partz.si un mirooooosss,(era foarte cald, in mijlocul verii).si au inceput sa vina toti in autobuz.eu radeam de numa cand le vedeam expresiile pe fete,si unul s-a uitat foarte urat la mine si au inceput sa bombaneasca cu prietenii lui aratand cu capul spre mine laughing,ca eram mai aproape, atunci eu, frate-meu si mami am fost pe jos de ras.ne-am dus pe locurile din spate si nu am mai spus nimic tot drumul.laughing

| βėan a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Omg! Ai povestit chestia asta la toate intrebarile cu intamplari funnylaughing).

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru βėan):

Pai daca ii e lene sa caute? ce sa fac?

| MâţulMov a răspuns:

Vino la noi in clasa se vezi cum aruncam pe scaune unii dupa altii sau cum ne injuram de ne cacam pe noi! De ex: chiar vineri m-am ascuns in dulap si cand o deschis una dulapu si m-a vazut acolo mai avea putin si facea atac de panica laughing Naspa e ca a fost si dirigu in clasa sad

| Downfall a răspuns:

Idem @βėan

| βėan a răspuns:

Intrebarea a mai fost pusa de enspe mii de ori.Cauta si tu prin cele 25937 de intrebari si caca-te pe tine de ras cat vrei.

| MarrieMarie a răspuns:

Pai,strabunica mea se vaita mereu ca o dor toate cele si imi zicea mie:"o sa mor".ce o sa te faci fara mine iar eu, ii spuneam dar, mori odata ce mai astepti.ea incepea dupa sa arunce cu bastoanele dupa mine.sau,cand alergam m-am impiedicat si am cazut cu fata intr-un c.c.t de vaca.naspa dar totusirolling on the floor

| MarrieMarie a răspuns (pentru MarrieMarie):

Funda?

| βėan a răspuns (pentru MarrieMarie):

Creca ai cazut in propriu' ****... Obsedata de funde.

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Nu am ce sa-ti povestesc...toate fazele tari din viata mea le sti dejalaughingmai ales pe alea de la scoalahappy

| gabriella1cerasella a răspuns:

PAI eram intr-o tabara. Fetele in camera fetelor, baietii in camera baietilor. Cand a venit profa sa ne verifice, eu m-am ascuns in dulap, dar dulapul a cazut cu tot cu mine, peste profa...