| kitty_2130 a întrebat:

Care a fost cea mai comica intamplare a voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una mai recenta sa iti zic: ieri am mers la doctor (cu o prietena) si in sala de asteptare mai era o batranica, se baga baba in vorba cu noi, bla, bla...si la un moment dat prietena mea o intreaba pe baba:"-cati ani aveti?", la care baba:"70...", prietena mea ii da replica:"multi`nainte, bunica`mea are 84 si arata mai fain ca TINE!"
Am crezut ca lesin de ras!laughinglaughinglaughing poate unora o sa vi se pare o lipsa de respect din partea ei, dar oricum oh go on...laughing.

4 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Numai una? big grin laughing stai sa selectez rolling on the floor

| NoName0011 a răspuns:

Pai am fost cu mami la banca,,, si era un om cu o burta mare in spate si tot se impingea,,, si cand i-am dat un cot in burtalaughing. nu sa mai miscatlaughing

| Demise a răspuns:

Eram in clasa 1 si am mers la tara la bunici. Alergam pe ulite si m-am impiedicat. rolling on the floor am cazut cu fata in balega de cal. rolling on the floor si mirosea foarte urat! toti au ras de mine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram prin clasa a 4a m-am trezit sambata dimineata si m-am dus la scoala. Mi se parea mie ca e cam gol prin cartier ca de obicei era full de oameni, dar nu m-am gandit ca`i sambata. Am ajuns la scoala si erau portile inchise si eu am crezut ca`i greva laughing Intr-un tarziu mi-am dat si eu seama ca de fapt e sambata si am plecat acasa bucuros laughing