| Raluka2002 a întrebat:

Care este ce mai comica intamplare a voastra?

Răspuns Câştigător
| Flory1243 a răspuns:

Cand eram in liceu, mergeam pe strada si ma uitam la baieti, dar nu ma uitam pe unde merg si eu ca proasta dau cu capul intr-un stalp. Cand eram tot in liceu, ieseam cu prietenele si cu surorile in oras si eram belea cand imi luam toc.Nu puteam merge, mereu ma tineam de cineva. Paream handicapata.Cand eram la scoala, o data, proful de geografie era nervos si a zis ca dam test x-(.Eu ii zic in gura mare : "Mos Senil!", el intreaba "Ce?"si eu zic "Un mos senil pe strada ".Na, nu imi invatasem deloc si profesorul era un salos! Sau eram in curtea scolii si stateam la bronzat, si dintr-o data trecea un nor si eu ziceam cine a oprit soarele. Astea din liceu.Eram la ora de sport si doamna profesoara cerea bani pentru mingi si eu m-am enervat si i-am zis : "Bre, doamna, dam mereu un car de bani pe mingile invizibile ( ) si ne puneti note mici?"Am injurat-o in engleza dupa ca sa nu zica nimic.Sau stateam in prima banca si incercam sa arunc ceva la cos dar il nimeresc pe profesor in cap. Bine ca nu a simtit ca necuratul ( asa ii ziceam celui de mate )era "violent".Cam atat. Daca o sa mai vrei o sa iti trimit in mesaj privat.

1 răspuns:
| amalia025 a răspuns:

Tin minte caaveam o fusta mai scurta si draguta ea.Eu nu stiu ce imi facuseun baiat si eu impreunacu colegamea ilalergam. Fata aceea m-a impins si am cazut pe jos vazandumi-se si lenjeria si julinduma si in genunghi si pe maine de m-amvaitat 3 zile.Eramsiin curtea scolii, avand toata scoala placerea de am vedea lenjeria. A fost foarte jenant pentru mine iar ceilalti nu mai puteau ce radeau desii in momentul asta rad cand imi aduc aminte laughing