| XxRoxyxX a întrebat:

Care a fost cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat? laughing >:

52 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns (pentru Smileeeeeeeee):

Da...de acum o să mai întreb 2-3-4-5 persoane înainte să merg la vreun prof, sau vreo profă.

| dragon88denis a răspuns:

Hmmm interesante povesti.

| Smileeeeeeeee a răspuns (pentru Fridăm):

laughing.....Asta înseamnă cu nu o să mai ai încredere în mine? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Fridăm):

Macar trebuia sa lasi asa cum ai scris la inceput, fara sa mai pui si cuvantul ala big grin

| Fridăm a răspuns (pentru Smileeeeeeeee):

Poate nu, poate daa...
Vom trăi şi vom vedea.

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pus 5 puncte ca să dau o idee despre ce vreau să zic, dar roboţelul a considerat necesare doar 3 şi nu ştiam dacă se va înţelege. Îi dau re-edit dacă deranjeazălaughing.

| Fridăm a răspuns (pentru dragon88denis):

Asta e pe principiul: Ce bine e să stai, şi să'i vezi pe alţii lucrând!

| Smileeeeeeeee a răspuns (pentru Fridăm):

Te'ai dat pe rime?

| Fridăm a răspuns (pentru Smileeeeeeeee):

*rap mode on*
jó - jó, igen - igen!
(iou - iou, ighen - ighen -> pe un pic de maghyar)

| dragon88denis a răspuns (pentru Fridăm):

Nu-i asa.

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Si! si pe urma ce a urmat?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Astazi cand un prieten ca ma imbracasem foarte nepotrivit. Pantaloni scurti si un tricou mai transparent si cu un tigru desenat,tricoul fiind alb. Dupa care, cam o ora, m-a sarutat si mi-a spus ca sunt sexy. Ma simteam penibil pentru ca mie imi placea de tip, si acum, mda...

| suităr a răspuns:

Ieri la premiere, o fata dintr-a 8-a canta la spectacol.Adica,e ''mica'' vedeta a scolii.Si era o fraza cu lunga si canta: ''Aaaa...*bumbum ciff*. Erau boxele langa mine, eu nu ma auzeam si am inceput sa cant si eu: ''aaaa...'' odata cu ea.Dar a urmat o pauza si eu tot cantam.Doamne,ma gandeam cum sa dispar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou copiem intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala, la ora de matematica, colegii din spatele meu aveau chef de chef si au inceput sa ma gadile... iar eu cum ma gadil usor, am tresarit si m-a auzit profa` laughing
Aveam sticla de de apa in mana si am inceput sa eau din ea, iar cineva mi-a impins sticla si m-am udat pe pantaloni... am stat in banca pana la plecare laughing

Am alergat in baiat in clasa a 5a straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu s-a copiat nici o întrebare happy Doar a pus-o sa mai rada și ea nițel big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te baga.

| ErrorFound a răspuns:

Am sarit peste capota unei masini si am cazut intr-o balta adanca de vreo 20 de centimetri.

| BestOnlineBro a răspuns:

Eh laughing eram la bal si era o fata de care imi palcea mult, eram in fata ei si eu credeam ca ma intreaba daca vr sa dansez cu ea, eu zic,, Da, sigur de ce nu '' si deodata il vad pe florin in spatele meu si realizam ca vorbise cu el, off ce vremuri ( de *** ) laughing

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

?
Scuze daca ti-am copiat intrebarea... nu am mai intrat de 5 zile pe TPU inainte sa pun intrebarea si nu m-am uitat pe T/A sa vad ce intrebari s-au mai pus...
Sorry! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg care este problema ta... nu m-am bagat in nimic special. Ea nu a copiat intrebarea, ci doar a reformulat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am chef de cearta la ora asta.