| kb9 a întrebat:

Din curiozitate, care e cel mai penibil moment din viata voastra?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu o sa recunoasca

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Eu recunosc : Primii 25 de ani din viata mea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O promisiune incalcata sad
Ohhhhhhhhh.

| SilentRain a răspuns:

Nu-mi ajunge o viata sa îți povestesc :'))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata am moonit fara sa vreau o familie cu copil mic. Asta mi-a venit acum in minte, dar nu cred ca a fost "cel mai".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu penibil, dar m-am simțit asa de prost și mi era Rușine de rușinea mea sincerhappy o sa ți zic mai multelaughing
1. Eram la o activitate la liceu cu apa sursa de viața, aveam invitați inspectori și din ăștia, tot personalul liceului pregătise o masa lunga plină cu detoate, totul se filma, iar eu in timp ce vorbea nenea ăla am vrut sa ma ridic și mi s-a apucat fermoarul la geaca de fata de masa și am dat cu ea pe jos (cu farfurii și sucuri și aproape tot) m-am simțit ca un rahat efectivhappy
M a certat diriga a doua zi și semestrul ăla numai in 5 și 6 m-a ținuthappy
2. In clasa a 4a am participat la miss in școala mea, iar după 2 probe care m au plictisit grav, când mi-a venit rândul le-am zis ca vreau sa merg la baie și au ras toțihappy(in capul meu era :ma duc la baie adică ma duc acasă )
Cum am ieșit de acolo m-am dus acasă și nu știu pana in ziua de astăzi ce s-a întâmplat dupăhappy
3. Eram in avion, aveam un pahar de suc in fata mea, adormisem și am avut un reflex al piciorului, adică am dat asa deodata cu piciorul in pahar și a sarit tot sucul pe mine. S au uitat toți oamenii la mine și eram plină de suc și alții râdeau.

| Michaeel a răspuns:

Când l-am bătut pe tata la cap sa cumpere bilete pentru un muzician care-mi plăcea pe atunci. Sunt multe de povestit dar de ala mi-am amintit azi-dimineață.