| gatablog a întrebat:

Care ar fi primul lucru la care te gandesti atunci cand ai bani de cheltuit?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa iau ceva bunatati si sa i le trimit lui fi-meu la Iasi.

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Sincer am un rand de a ma gandi atunci cand am bani: Pizza,prajituri, accesori, haine laughing

| beautifulkiss a răspuns:

Buna wohoo las magazinele fara produselaughing
Parfumuri,haine,accesorii, shaorma/pizza/Mc, parc de distractii.Sunt o fire cheltuitoare daca am bani la dispozitiehee hee

| valy31 a răspuns:

Pai tot timpul ma gandesc cum sa fac sa-mi iau tot ce am nevoie.laughing De obicei trec de-mi iau tigari, apoi haine si daca imi mai raman bani trec pe la mec cu iubitubig grin