| LanaDelRayFan a întrebat:

Care este cel mai ciudat vis al vostru?(sau intamplare haioasa).Cel mai amuzant are o funda mare :*

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Odata am visat ca fugeam de un mos care vroia sa imi fure pantalonii de pe mine.
La scoala profa a intrebat ce da vaca si eu i-am zis ca note.
Revelionul trecut i-am lipit cu banda de picior lui varumiu vreo 10 petarde cu 3 focuri in timp ce dormea le-am dat foc asa s-a speriat sarea ca mamuta era panicat tot.
Si o faza tare ar mai fii cand m-am blocat cu un prieten in lift am stat blocati vreo 3 ore si cand a venit politia si a reusit sa deblocheze usile noi eram in fund jucam carti si mancam seminte n-aveam nici o treaba.

| Florenta16 a răspuns:

Mi se pare cel mai amuzant de pana acum urmatoarea intamplare ce am sa o povestesc. So, eram in ultima zis din vacanta de vara, iar a2a zi incepeam clasa a9a, si am fost la o colega acasa cat mai multi si am facut o petrecere pe cinste. Bineinteles, m-am imbatat muci, si asa am reusit sa ma dau si eu la baiatul de care imi placea pentru ca era in incapere. In primul rand, stiu ca atunci cand gazda a adus tortul, i-am luat mainile si i le-am bagat in tort fara sa vreau, si tot eu i le-am sters =]]. Apoi, am intrat peste el in baie in timp ce isi facea nevoile mici =]]]. Apoi cand a iesit din baie, ne-am lovit si m-a trantit de usa, rupandu-i gazdei posterele de pe usa =]]]. Apoi stiu ca mergeam stramb catre el si m-am impiedicat. Ce e drept, el m-a dus acasa, nu ne-am sarutat, probabil asteptai sa spun asta, dar nu prea ma suferea baiatul. Nici nu am fost impreuna, mi-a placut 2 ani la rand de el si nimic, dar ce a fost, a fost!

Răspuns utilizator avertizat