| Ayalla a întrebat:

imi puteti spune o intamplare haioasa in care cainele sau pisica voastra a facut ceva amuzant?

Răspuns Câştigător
| cOPPY a răspuns:

Pai,eram in pat de diz de dimineata si am atipit.cainele meu shosho s-a urcat incet pe pat si a facut pypy pe fata mea.in acel moment am visat ca ma spalam pe ochi. Cand m-am trezit eram uda pe fata si mirosem ingrozitor si m-am spalat de 9 ori pe fata cu sapun.

1 răspuns:
| sOg a răspuns:

CAINE : eram odata afara si m-am dus sa imi iau cainele sa ma joc cu el, in timp ce ma duceam, el statea in fata unei jucarii care semana cu el, eu am luat jucaria.In timp ce mergeam apas pe un buton si incepe sa latre si am cazut direct in fundlaughing)

Pisica: era odata pisica mea Lolly si statea pe birou si nu avea ce face.M-am dus si in loc sa i-au ghemul dee jucarie am luat-o pe ea, Lolly si am facut ghem si am aruncat-o in pat laughing)