| Pitic a întrebat:

Care e cea mai penibila intamplare de care ai avut parte?

4 răspunsuri:
| Mystyk a răspuns:

Ma dusei in baie (la peco) da nu m-am uitat sus sa vad daca e pentru femei sau barbati. am intrat m-am pisat si cand vine una si da peste mine.
aia: ce faci aici?
eu: tanti, ce sa fac? uite ma eliberez de probleme
aia: e baia pentru femei
eu: a nu m-am uitat ca aveam atatea probleme si trebuia sa imi dau drumu

nici acu nu pot sa uit conversatia laughing

| zacusca16 a răspuns:

M-am facut de ras la ora de engleza pentru ca am intrebat-o p prof cum se zice la zapada si toata clasa o inceput sa rada ca eu eram buna la engleza da am vrut sa-i zic de cineva da no inteles si trebuie sa inventez ceva nu

| RB26DETT a răspuns:

O data am decis sa fac un concurs de aruncat pietre in sus si masina lu vecinu era in curtea lui si eu am aruncat chiar in parbriz a inceput alarma noi toti neam ascuns dar cand ne-am umplut pungi cu apa si vopsea si stateam ascuns, trecea o masina zbaang cu punga pe capota

| roxanikaroxanne a răspuns:

De ziua mea am primit cadou de la cea mai buna prietenA a mea o placinta in fata...