| andree_5411 a întrebat:

Care este cea mai penibila intamplare pe care ati trait-o sau la care ati fost martor?

11 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

@SiEuILoveKazimir cu 80 de pastile de extraveral nu ai timp sa treci pe la spital...
a mea e. cand m`am basit la o conferinta a doctorilor. toti au ramas masca.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Eram in autobuz si ma taiase.Am coborat disperata dupa o buda si cand intr-un final am gasit-o, pana sa ma asez pe colac, s-a produs inevitabilul. Evident ca nu mai puteam lua autobuzul.Am luat taxiul.Cu ce o fi gresit bietul sofer, nu stiulaughing

| JustMeBăi a răspuns:

Ca am raspuns la intrebarea asta.

| JustMeBăi a răspuns:

Lol, n'am vrut sa crezi asta.laughing n'aveam ce sa zic, nu prea mi s-a mai intamplat nimic penibil, doar acu' la ora de sport ne'a pus sa sarim calu' si eu era sa'l daram.laughing

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai cand eram mai mica m-am indragostit de un baiat si am fost la nunta parintilor sai ( mama lui era divortata odata) si am varsat un pahar cu vin pe costumul lui alb!
Copilarii...
A ta? Pa
*
*funta*

| andree_5411 explică:

JustMe.
Vreau sa iti spun ca nu esti deloc amuzanta.
Este vai stelutsa ta.
Mi-e mila de tine.sincersad.

| pinkflower a răspuns:

Cea mai tare:

Anul trecut, iarna, m-am dus cu familia mea la un botez.Cu o saptamana inainte tot ma gandeam cu ce rochie sa ma imbrac cum sa ma fac la par etc., m-am pregatic foarte mult deoarece erau multi copii din oras pe care ii cunosteam. Eram foarte incantata.

Si insfarsit cand a sosit ziua respectiva eu, bucuroasa ca merg la botez, am alunecat pe gheata si nu stiu cum am cazut de am cazut cu fundul intr-o balta care era cu gheata si apa murdara. Am inceput sa plang si am fugit in casa, iar pe drum a facut o pasare caca pe mine ...asa ghinion in veci Am plans o ora, si nici nu m-am mai dus la botez (ce prostuta eram).laughing]

pupici:*

| Deerpinaaaa a răspuns:

Paii.Cred ca e funny. Odata, am avut consultatii la matematica.Si era ora 20:3o.Stiu suna bizar ora, dar trebuia sa ma duc la olimpiada si nu mai aveam timp in ziua urmatoare.Bun.Meditatia s-a terminat, si eu m-am dus la baie, aveam probleme cu burtica si dupa 20 de minute Nu am gasit hartie. o.O Ma gandesc eu ce sa fac. Mi-am gasit in buzunar un pachet de servetzele,perfecT. Si dupa ce m-am spalat pe maini, numai vad ca se sting becurile in scoala WTF. S-a inchis scoala Eu ca o disperata alergam, nu vedeam nimic.Help,Help. Aveam telefonul dar cin sa vina sa ma scoata?
Si pan` la urma o sunat-o Mamii pe diriginta, sa o sune pe directoare sa ma deschida. Doamne Nu prea a fost funny.Dar imi place sa vorbesc despre asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`am lab*t cu o penseta, apoi mi-am dat drumu pe bunica ca un cal
Ce vremuri... sad

| dulcika10 a răspuns:

Mai multe.M-a prins mama varandu-mi un dildo in anus
In timpul actului sexual m-a apucat diareea
M-a dat vecinu' de la doi afara in fofoloanca goala
Am urinat in scara blocului si m-a filmat camera

| SiEuILoveKazimir a răspuns:

Am ajuns in coma la spital in urma tuturor tentativelor de suicid.