| LastKiss a întrebat:

Care este cea mai penibila intamplare a ta? cea mai penibila funda + vot

4 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Cand am sarit pe geam si am nimerit in spini si am fugit pe camp ca sa scap de un mosneag si am nimerit drept in fata cainilor noroc ca am avut bata la mine sa le dau una si apoi am fugit toata ziua prin stiuleti de porumb

| Niinuuu a răspuns:

Cand mi-am incurcat caietul de teme cu jurnalul si profesoara mi-a citit jurnalul! rolling on the floor Funda?;;]

| Trissy1 a răspuns:

Pai eu nu o suportam pe o colega si am creeat un id pe numele ei si am trimis unei fete, colege : RADETI MUSTATA! si la scoala a venit mama ei si a certat-o pe acea c olega, apoi si-a dat seama ca eram eulaughing

| Anto_9732 a răspuns:

Heiihappy. Cea mai penibila intamplare a mea nu a fost cu foarte mult timp in urmablushing. Eram la scoala si dirigu` nea spus ca va organiza o excursie. Si bineinteles eu cum merg in toate excursile organizate de dirigu` am mers si in aceasta. Cand am ajuns acolo ne-am despachetat ne-am obisnuit cu cabana si s-a facut seara. Dirigu` a iesit in curte sa faca gratarul iar locul unde era gratarul era chiar sub balconul nostru. In excursie a fost si un tip din clasa pe care il cam placeam whistling. Am iesit pe balcon si a venit si el.eu eram cu o colega care si-a aprins o tigara. Cand a venit respectivul il tot luam in brate ii spuneam iubire, iubi, dragoste, puiuts si chestii de genu. colega m-a intrebat daca vreau un fum si am zis ca da. am luat tigara in mana si pe baiatul acela in brate siii surprizaastraight face in momentul acela dirigu` a mers mai in colo de balconul nostru pentru a lua ceva lemne atunci s-a uitat la balcon si m-a vazut cu tigara in mana si cu X in bratestraight face de atunci cand ma vede pe strada ma intreaba daca nu vreau o tigara. si la ore cand tusesc ma intreaba daca am schimbat tigarile si chestii din asteastraight face. Foarte naspaalaughingstraight face