| yanny`s a întrebat:

Care este cea mai penibila intamplare prin care ai trecut?

Răspuns Câştigător
| cioco1tweety a răspuns:

hee hee.acu' rad cand imi aduc amintebig grin. da' pe atunci ce ma mai speriasemlaughing.era vara si eu eram in clasa a cincea.si baietii ca de obicei cu sticlele de apa si se sunase, aveam matematica si ma tot udau.eu eram sefa clasei si trebuia sa pastrez linistea.deci incercam sa nu ma bag in "distractia" lor.asta pana cand m-am inervat si eu, am scos sticla din banca si am incercat sa ud si eu pe unul. el fuge si se opreste in fata usii.cand sa-l ud el se fereste si intra profu...incremenisem toata cand am vazut caci ii udasem ceva mai mult camasa.norocu' meu ca era cel mai cuminte profesor si a inceput sa rada(ca toti colegii de altfel).si bine-inteles. m-am pus si eu pe ras...cred ca a fost cea mai frumoasa ora de matematica.ca apoi m-am mutat din scoala respectiva si la scoala la care sunt in prezent.aoleu.nu scoate nimeni nici un cuvant cand e profu' in clasaworried

9 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Eram intra 7...si am pus cateva filmulete pe YouTube, nefilmate de mine...asa de la un coleg straight face -nici nu stiu ce era prin capul meu-. oricum le-am pus si eu la fel ca el pe YT, a trecut cam jumatate de an thinking cand...BAM! a aflat directoarea! awloooo toata clasa mea coborase la cabinetul ei la parter si eu ramasesem in clasa ca ma pusese doamna de geogra -apopo aveam geografie atunci ult. ora- a venit o profa' la mine sa ma cheme worried si a zis sa aduc telefonul mobil...si ia ghicitzi directoarea a confiscat toate mobilele... ce mi-au facut colegii awloo... dar lui colegul ala...nimic! el era sfant x( mobilele, directoarea le-a mai dat doar la sedintza inapoi... si ia ghici big grin aveam sedinta in ziua aia crying Doamne ce mi-a mai facut mama crying o morala de 8 zile fara oprire crying
dar tot am iesit premianta in anul ala laughing
xoxooo, mary peace sign

| Chocolate a răspuns:

Am picat azi cu skate'ul din cauza unui pitic in fata la totilaughing...mda sh imi e una penibila...am facut o boacana la scl si la sedina m-a pus mama sa ma ridic in picioare in fata a 50 de oameni sa imi cer iertare pentru cele cauzate sh mam ridicat, toti se uitau la mine...mam blocat, am inceput sa plang sh mam trantit josrolling on the floor))

| St!L a răspuns:

Lol cat am mai ras la intrebarea asta...As vrea sa va povestesc si eu ceva, dar nu imi mai aduc amine...

| Tabii. a răspuns:

Off si acum imi aduc aminte de tampenia aialaughings-a intamplat anul trecut intr-o excursie la busteni si am intrat in castelul Peles si trebuia sa purtam papuci ca sa nu murdarim pe jos si eu am luat ditamaiii papuciilaughingsi langa mine era baiatul de care-mi place si a coborat scarile... off si papucul ramasese la usa si mi-a spus el ca mi-am uitat papucullaughingn-am sa uit faza asta neverlaughingce rusine mi-a fost...blushing

| GnnAndra a răspuns:

O intamplare haioasa laughingpai intr'o zi am mers cu tata la bunica si m'a cautat o fata...eu am pus-o pe buni sa minta sh sa zica ca nu is aici laughing>...de unde k fata s-a pus la poarta pe podet si nu mai pleca iar eu trebuia sa ma duc in gradina...la treaba rolling on the floor.ma foiam eu prin casa .vine strabunikmea...sh am vb cu ea...multe laughing>... dupa un moment dat imi da prin minte sa il sun pe tata sh sa'i zic sa vina sa ma ia prin spatele casei rolling on the floor pentru ca iesisem pe o usa... din spatele casei. o usa pe care timp de 54 de ani nimeni nu a folosito rolling on the floor)). a venit tata... m'a luat ...sh am mers roata cu masina pana am ajus la bunica.cand am coborat din masina.strabunikmea a ramas :-o...deoarece a vb cu mine in casa. iar acum ies din masina rolling on the floor)... Faza tare e ca strabunikmea i'a zis fetei k eram in casa... ca mai pe urma sa imi zica fata ca strabunikmea o ia razna rolling on the floor)...am ras cu lacrimi laughing)

| cristi27 a răspuns:

Cand aveam eu 15 ani am fost cu tata sa luam un cuptor cu microunde si de la magazin pana acasa era de mers cam 5 minute pe jos.Cand am plecat cu, cuptorul spre casa am trecut pe langa 3 fete si la 4-5metri de ele mam impiedicat si am cazut cu, cuptorul ce au mai ras fetele alea de minelaughing

| alexandra_1780 a răspuns:

Cea mai penibila intamplare a fost in urma cu 2 ani cand am fost la mare si "un pestisor "mi-a desfacut snurul de la slip si le-am aratat un frumos peisaj celor dinprejur.

| dee dee a răspuns:

Acum 1 an eram intr'un autobuz si 2 baieti m'au legat de picioare cu centura laughing... a fost penibil pentru ca se uitau toti la mine cum incercam sa ma dezleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lucru de care, sincer, imi pare rau e ca n-am fost si eu beneficiarul peisajului Simona.