| Lorє๔คnค a întrebat:

Care e cel mai frumos lucru pe care l-ati vazut vreodata(nu ma refer doar fizic)?

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cel mai frumos lucru vazut vreodata a fost Parisul mi-a incantat privirea.De asemenea cel mai frumos lucru din viata mea a fost sa-mi dau seama ca am langa mine prieteni adevarati, niste parinti grozavi si un iubit pe care multe fete si l-ar dori.

| Razvan a răspuns:

Cel mai frumos lucru pe care l-am vazut e un copil care se joaca.Nu exista imagine care sa imi atraga atat de mult atentia ca acel copil fara griji.Tocmai de aia cand ma duc in parc, ma opresc la bancuta unde se joaca copii si ii privescsmug

| Xonia a răspuns:

Niste ochi superbilove struck(ai unui baiatbatting eyelashes)
Se pune?batting eyelashes

| Biby a răspuns:

Bani!love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck Sau hainele!love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Laminin a răspuns:

Hei!
Iubirea lui Dumnezeu, numai ca aia nu am vazut-o, ci am simtit-o! happy
Gbu :]

| IronHere a răspuns:

Apa

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Kurkubeul love struck

| alexutza222 a răspuns:

Sufletul unui omhappy