| eneeda a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care l-ati primit vreodata?

Răspuns Câştigător
| Cromasston a răspuns:

Primul sarut...

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Dragoste neconditionata.

| Barajag a răspuns:

Cel mai frumos cadou a fost un set de bijuterii cu delfini, imi plac enormhappy

| JeSa a răspuns:

O excursie, în afara ţării.

| Rukhsandra a răspuns:

Un lantisor cu o pietricica rosie big grin... foarte frumos day dreaming

| Luori a răspuns:

Cel mai frumos, a fost experienta, dupa iubire urmata de suferinta. Dar si un animal, un sufletel micut langa mine!

| elamit a răspuns:

Pai cei doi baieti ai mei de care sunt foarte mandra.

| purpleghost a răspuns:

O excursie la NY

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, vai, uitati fetele, cum tot la lucruri materiale se rezuma. Cel mai frumos lucru primit a fost un telefon? Apoi va vad cu intrebari gen ''unde a disparut toata iubirea?''
Cum va dati voi arama pe fata.hee hee

| Mirunad1 a răspuns:

Pai cel mai frumos lucru pe cale l-am primit a fost telefonul.