| MANDY_2679 a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care v-a fost spus vreodata love struck?

Răspuns Câştigător
| Marian_2691 a răspuns:

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate ca m-ai salvat, mi se spune mereu deoarece lucrez la I. S. U. Bucuresti

29 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

''Tu esti sufletul nostru.'', spusa de parinti!

| Razvan a răspuns:

Cele mai frumoase cuvinte si cele care totodata le apreciez cel mai mult vin din partea profesorilor.Ma implic foarte mult in proiecte iar daca ceva nu e perfect inseamna ca nu merita predat.Am invatat sa suport critica cam greu. O diploma+felicitari+cuvintele intelepte ale unui profesor=satisfactie totala pe o perioada indelungatasmug

| Alisa a răspuns:

Cateodata imi vine sa plang de fericire cand stiu ca te am pe tine langa mine si ca esti a mea. happy

| Vizitiul a răspuns:

"Esti rodul iubirii noastre..."

| AnonimA a răspuns:

Buna pai te iubesclove struck e cuvantul cel mai frumos si spus din partea orcui love struck

| Pissy a răspuns:

"Stiu ca am fost un tampit, prost, idiot, dar asa cum sunt te iubesc" :X:X:X:X:X

April
| April a răspuns:

Scrie-mi mai des; nu ma lasa sa-mi fie dor de tine!"

| rebeca a răspuns:

"Vreau sa fii sotia mea si mama copiilor mei!"

| αndï a răspuns:

Te iubesc? asta e frumos la voi?
te iubesc intra deja intr-o replica blazanta la telefon cu iubita : paaa te iubec! pa, si eu
sau : paa, te iubesc!, ba nu eu te iubesc mai mult, ba nu EU!
si chestii de genul asta.
m-i se pare mai frumos cand prima data iti spune o fata draguta : stii, imi place de tine sau chestii de genul asta
in orice caz cea mai frumoasa chestie care mi-a fost spusa vreodata e : Esti un nenorocit big grin
si apoi am inceput sa rad laughing)

| Ingrid16V a răspuns:

"Te iubesc, si daca ne vom certa vreodata, ma voi gandi mereu la tine:X"sad

| traficanta a răspuns:

Te iubesc happy

| SatanaInIzmene a răspuns:

¨ M-ai invatat sa zambesc cand sufletu-mi era plin de tristete ¨

| CristinelAndrei a răspuns:

Te iubesc asta e ...si mi l-a spus prietena mea :X

| BurnAlex a răspuns:

Te iubesc prostule, sa nu uiti niciodata!:-|

| dsada a răspuns:

Pentru mine e :Te iubesc:X acum depinde de fiecare cel mai des mi se spune asta dar si laughing tu nebuna!laughing

| matrixismyname a răspuns:

"Nu sunt insarcinata"

| JuLien a răspuns:

Ce cap patrat ai! a fost superblaughing

| ank a răspuns:

Multumesc ca ma iubesti happy

| rocky26 a răspuns:

Te iubesc

| liongirl a răspuns:

Buna!happy
Cel mai frumos lucru care mi s-a spus vreodata este ca sunt o persoana minunata si ca radiez de frumusete si fericire!happy
Nu sunt modesta!laughing
Bye!kiss

| geo_1909 a răspuns:

Te iubesc asta este cel mai frumos lucru

| rahelyta a răspuns:

Sunt mai multe... dar depinde si de la ce persoane au venit daca iti sunt dragi sau mai putin dragihappy de la iubi meu primul te iubesc, esti viata mea, esti totul pentru mine...etc etc

| Mishooletz a răspuns:

Te Iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`a intrebat un prieten daca vreau sa ii dau cu ceva in cap... HA?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc, imi e dor de tine si nu te voi uita niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti tu contezi mai mult decat ea. esti tu prietena mea.ba nu nu esti tu esti mai mult:Xspune`mi doar.,, Si eu"si nu mai vreau nimichappy

Ce dulce a fost cand a spus`o>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vreau numai pentru mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Increderea este adezivu ce ne tine impreuna

| Danny_9010 a răspuns:

,, Dany ce te tot hlobezi la mine in caiet suntem in timpul unui test!"Liz(fata care imi place)
mi-a zis asta apoi in pauza mi-am capatato in pauza. aa fost asa romantic.si dureros...