| MANDY_2679 a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care v-a fost spus vreodata? love struck

15 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Simplul te iubesc, asta imi place cel mai mult.asta si complimentele blushinghee hee

| Alisa a răspuns:

Mi s-au spus multe lucruri frumoase, dar mai ales din suflet. Acum imi vine ceva in minte ce mi-a fost spus chiar de curand si nu cred ca o sa uit vreodata:
"De acum, tu esti totul pentru mine!"

| carminaburana43 a răspuns:

Vreau sa fii mama copiilor mei.Cind imi facea curte sotul si avea de gind sa ne casatorim ceea ce am si facut.

| User a răspuns:

Te... blushing
Ahday dreaming
... rog sa-ti cumperi o valiza mai mare pentru a putea revendica premiul de la loto. drooling

| Denisa a răspuns:

Cel mai frumos..."te iubesc, sunt dependent de tine, fara tine as muri". Oricum, sunt de parere ca cel mai frumos lucru pe care l-ai putea spune cuiva este "te iubesc", indiferent ca il zici iubitului, prietenei, mamei, bunicului, etc.

| Emma a răspuns:

"te iubesc"

| alone a răspuns:

Te ador bita! esti cea mai importanta ft pentru mine te vreau LG mine tot timpul sau asta bita practic tanjesc dupa tine in fiecare zi! uneori spunea d 100 d ori bita bita bita si se uita in ochi mei cu atatqa dulceata a fost superhappy

| RobertClaudiu a răspuns:

Esti irezistibile

| lavyBandB a răspuns:

Iti multumesc pentru ca existi:X

| soare a răspuns:

In mintea mea traiesti doar tu acum

| Nicoleta a răspuns:

Cel mai frumos lucru spus vreodata, nu a fost spus ci in scris. A fost o felicitare scrisa de o prietena acum aproximativ un an care m-a impresionat foarte mult, si pe care si acum o citesc cu placere.Nu pot sa spun ce scriahappy

| madytza_7574 a răspuns:

Eu sunt de parere ca cel mai frumos lucru care ar putea fi spus ar fi un "te iubesc" din suflet^_^ deci, te iubesc^_^

| gabytza387 a răspuns:

Cel mai frumos lucru.pai... Te iubesc esti cea mai scumpa fata cea mai frumoasa pentru mine tu esti tot fac orice pentru tine tin la tine mai mult decat la mine esti viata mea si nu am sa renunt la tine niciodata si am sa te fac fericita pentru ca daca tu esti fericita sunt si eu, daca tu ai muri as muri si eu odata cu tine pentru ca tu esti eu iar eu sunt tu.:X

| alinutza83 a răspuns:

Iti multumesc ca ai acceptat sa imi fii alaturi la bine si la greu! Te iubesc si vreau sa fii mama copiilor mei!

| Icecream15 a răspuns:

Cel mai frumos lucru spus de cineva a fost " Nu te plac... Te iubesc" love struck