| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Care e diferenta dintre un baiat si mai multi cu denumirea de BOY?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NuConteazaCineSunt explică:

Nu a ghicit nici unul!

| NuConteazaCineSunt explică:

Vreti sa va zic raspunsul corect?

| NuConteazaCineSunt explică:

Nici unaalaughing) pai... baiat=boy...si aici e zis mai multi cu denumirea de BOY laughing dar nu e pus SSSSS deci nu e nici una
baiat = boyyy

ok?laughing))))))))))

| LolNope a răspuns:

Numarul.

| LolNope a răspuns:

Numele?

| LolNope a răspuns:

Denumirea! Acum m-am prins!

| LolNope a răspuns:

Niciuna? Adica boy e la singular si boy tot la plural.Sau de fapt BOY e scris cu majuscule si celalalt nu... Fundita?

| LolNope a răspuns:

Daap

| VladestepeTPU a răspuns:

Un viţel.Boi=termen român.Era o fază, ne jucam de'a şcoala [eram mic, avem 6 ani] şi eram la ora de engleză. Mă jucam eu cu verişoara mea de la ţară şi am întrebat'o 'Ce înseamnă "boy" '? La care ea "Viţei" rolling on the floor)))

| FaraNume_7993 a răspuns:

Nu stiulaughing

| asdfghjklș a răspuns:

Un baiat-adica"boy" pe engleza
mai multi baieti boy-adica prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu inteleg ce vrei sa afli...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Litera S
un Boy si mai multi Boys