| middle654 a întrebat:

Care ar fi diferenta ideala la ani dintre o fata si un baiat?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

3 ani.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu prea contează. Sunt cupluri de vârste foarte diferite sau fata mai mare sau multe altele care se înţeleg mai bine ca cei care au o vârstă ideală între ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De la un an pana la 5 ani merge.
Cei peste, nu prea, unul dintre poate fii mai copilaros, altul prea matur, nu prea merge.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| Zuzazozo a răspuns:

De la 0 la 4 sau la 5 ani.O diferenta mai mare nu mi se pare potrivita.

| Bianca306 a răspuns:

Nu e bine daca e prea tanar fata de tine ( femeile imbatranesc ma repede ca barbatii) si nici ma batran sa nu il poti cara prin cluburi la varsta de 20 de ani cel mai bine diferenta de varsta e de 7 ani

| irbis96 a răspuns:

Pentru mine, maxim 6.

| adry2001 a răspuns:

Maxim 6-7 ani.

| GeorgiaaRose a răspuns:

Pentru mine, maxim 3. happy

| SteffiSteff a răspuns:

Pentru mine, maxim 5 ani. happy

| Ana878 a răspuns:

Buna!
De la un an pana la 5 ani merge.
Cei peste, nu prea, unul dintre poate fii mai copilaros, altul prea matur, nu prea merge.