| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Care e habitatul natural al trollilor? Ce stiti despre ei? E adevarat ca unii traiesc pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Hmmm...
http://i.imgur.com/ruqXj.png

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Trolli sunt ca paduchii... odată ce îi ai, cu greu mai scapi de ei -_-

| adita32 a răspuns:

În mitologia nordică, trolul este o ființă gigantică, un uriaș, care vânează oameni, noaptea.

Este descris și ca un gnom zburdalnic, care trăiește în munți sau în păduri, întruchipând forțele rele ale naturii.

Trolii sunt, de fapt, niște ființe cu o inteligentă redusă, despre care se credea că la lumina soarelui se transformă în stane de piatră.

| AnneBre a răspuns (pentru adita32):

Nu se referea la mitologie. Daca chiar vroia sa stie nu punea la t.a!

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru adita32):

Frumos ar fi daca si trolli de pe TPU s-ar transforma in stana de piatra.