| ema782012 a întrebat:

Care a fost cea mai haioasa intamplare a voastra?

2 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Poi eram clasa a2a si era ziua unei prietene de-a mea si am vrut sa ii fac cadou o papusica si in aceea zi s-a intamplat ca si colega mea sa fie de serviciu pe scoala adica cu clopotelul si mie mi-a venit ideea ca la sfarsitul orelor sa ii bag in ghiozdan papusica sa ii fac o surpriza cand o sa deschida ghiozdanul si o sa o gaseasca acasa.Dar ghinionul meu a fost ca ea a plecat la penultima ora ca sa simtit rau si in locul ei a facut de serviciu pe scoala un baiat.Eu ne stiind ca a plecat colega mea.Iar in clasa inca nu ajunsese profesorul la ora am mers tiptil tiptil pe hol acolo nu se afla nimeni profitand ca nu este nimeni i-am pus papusica in ghiozdan dar ghiozdanul nu era al ei era al baiatului care i-a luat locul.Mai tarziu aud prin clasa ca"Ai vazut ca a plecat colega "X"mai devreme pentru ca s-a simtit rau". Cand am auzit asta m-am dus sa scot papusa din ghiozdanul acelui baiat dar a fost prea tarziu el o gasise si o aruncase in toaletalaughing)

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Pai tata zicea sa nu ies din casa. eu am zis "fac ce am chef!happy" si el a zis "da` ce? scrie cumva pe fruntea mea "fraier"?" eu ma uit la fruntea lui si zic "nuuu. scrie "loser"batting eyelashes laughing