| VibeTrix a întrebat:

Care este cel mai penibil moment din viata voastra? Dar cel mai amuzant?
Vreau sa rad...sad

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am dansat macarena la prostie si am fost filmat laughing)

| raMLesS a răspuns:

Eu m-am imbrăcat cu Marin în halate şi ne dădeam la oamenii de pe stradă spunându-le că suntem pantere, odată venise cineva cu o capră la şcoală(eram prin clasa 8-a) iar eu m-am urcat pe acea capră şi m-am dat jos laughing şi când am intrat în clasă miroseam tot a ţap. ciudat fiind că am călărit o capră, râdeau ăia de mine cică vin de la stână laughing.,

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Mor laughing)))))))))

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cel mai penibil moment din viata mea a fost la 42 de ani cand m-am ca cat pe mine la locul de munca si i-am imputit pe aia

cel mai amuzant a fost atunci cand uitandu-ma pe trivia amuzante am vazut ca cineva si-a pus numele "vibetrix"rolling on the floor))))

| VibeTrix explică (pentru SergiuBoss11):

Mor laughing)))))) vibetrix vibetrix...

| Geanin a răspuns:

Pe a 3-a ne-am jucact cu cornurile si laptele, iar eu din greseala am dat in Stema Romanie si a cazut saracu vultur rolling on the floor)))

Apoi invatatoru a zis, la misto cred, sa vina tata sa-l puna la loc rolling on the floor)

Si in dimineata urmatoare l-am chemat pe tata sa-l puna la loc si invatatoru era gen WTF

Sau

Pe clasa a 5-a am calact intr-un rahat de caine pe care l-am adus in calasa si mirosea oribil rolling on the floor)))))))))

Si a trebuit sa facem orele in alta sala atunci, tin minte ce le-am zis si femieilor de serviciu ca imi pare nespus de rau rolling on the floor))) Se radeau aia de a 6-a care ma cunosteau ca cica ala e Bodi crying((

Sau pe a 7-a un tip a vrut sa imi faca ceva si eu din greseala m-am speriat si nu stiu cum a sarit pe mine si l-am muscat de nas rolling on the floor)
Si i-a ramas sem de la incisivii mei si toata clasa imi zicea "al dracu canibal"... Bine ca tipul imi este BFF ca altfel...

{Raspunsu asta l-am pus de 3 ori pe TPU, acu sunt mai multe momente decat astea 3 da macar sa le vezi pe astea si imi spui dupa daca mai doresti, pana atunci ma duc si eu la homework}

| VibeTrix explică (pentru Geanin):

Morrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,cat am ras. laughing))))))))))))))))))
Succes la HOMEwork