| 211wasgnij a întrebat:

Câte zile de concediu se oferă fiecărui donator de spermă? Dar bonuri de masă?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Concediu full
bonuri de masa pe care pori sa cumperi doar viagra si creme pentru bataturile de la maini!

6 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Se ofera o revista Dirty laughing

| MâţulMov a răspuns:

7 zile si nu se dau bonuri de masa, se dau bonuri de viagra.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Pui 20 de intrebari intr-o zi straight face
get a life

| 211wasgnij explică (pentru ɔɐıɔ):

Vezi-ți de oalele sparte, nu te cunosc și tu nu știi nimic despre mine, bea o cacao cu lapte și pune-te la somn.

| Damasc a răspuns:

Bonuri de masa rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se da concediu acolo? Acolo e concediu permament baietas...multi bani, placere.Dar peste 20 de ani sa te astepti sa-ti bata aia 50(sau mai multi) de copii ai tai la usa.