| cornel a întrebat:

Cati dintre voi de aici credeti in Dumnezeu?happy

Vreau un raspuns sincerhappy

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Doamne cum sa nu cred
cred cred cred cred cred
misto mai intra pe mess samai jucam fifahappy

41 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred

| Deyutza a răspuns:

Eu cred! dar frate cunosc persoane care spun in gura mare ca NU cred in El. e posibil?

| Razvan a răspuns:

Credinciosii online facem prezenta? Te rogstraight face
A fi credincios si a zice ca esti credincios sunt doua lucruri total diferitewinking

| pwp a răspuns:

CreD

| Reew a răspuns:

Eu cred fara dar si poate!

| ELD a răspuns:

Cred ...si sunt sigura ca exista, sunt dovezi pe fiecare zi, dar nu le prea observam...in fine

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Daca eu cred ca sunt un mic Dumnezeu si mai si subliniez ca am incredere in mine, se pune?

| pengu a răspuns:

Eu credhappy

| georgegs a răspuns:

Eu.cred

Răspuns utilizator avertizat
| RUMBURAK a răspuns:

Da, pentru ca si el crede in noi.altfel nu l-ar fi trimis pe fiul sau sa se rastigneasca pentru noi.

| cornel explică:

Si eu credhappy

si scuze pentru unde am pus intrebarea. dar majoritatea intrebarilor acolo le pun.

| cornel explică:

Vad ca uni nu credhee hee. din cati useri sunt

| cornel explică:

Mda.si din nou zic.doar atatea raspunsuri. din 62. 000 de useri.

| Rioko a răspuns:

Eu cred!

| medex3 a răspuns:

Da cred! Si sunt mandra de asta.Am primit de la el intelegere, dragoste si o viata buna. Daca nu ar exista, noi ce mai cautam? Daca el nu ar exista, noi nu am fi creati!

| Turquoise a răspuns:

Eu cred happy

| GaleaMarius a răspuns:

Pentru cei ce nu cred... Daca in Dumnezeu nu credeti, In noroc credeti nu?
WTF

| Alisa a răspuns:

Cred in Dumnezeu! Cred ca e singurul lucru de care sunt sigura, si acela e ca El exista!

| Crs a răspuns:

Eu nu cred.

| Mary Marry a răspuns:

Eu cred! happy Il iubesc pe Dumnezeu! El este Stapanul nostru si a tot ce este pe acest pamant. El ne hotareste soarta iar nimic nu este fara voia Lui.
Deci eu cred.

| tania77 a răspuns:

Sincer eu cred.

| Sigmund a răspuns:

Cornele, eu chiar cred si imi vin in ajutor si argumentele>
-Dumnezeu alaturi de Mantuitorul Iisus si Sf. Duh
-Intra pe youtube si vei gasi multe minuni legate de icoane>icoane care plang, serpii maicii domnului
-Dumnezeu ne indeplineste dorintele
-daca odata ceva ce am vrut nu ni sa indeplinit, a fost pentru ca nu ne-au fost necesare pentru mantuirea sufletului.
Nu te indoi de Dumnezeu, tio spun cu sinceritate.

| Andreea_3863 a răspuns:

Cred din toata inima mea >big grin

| dragoslm a răspuns:

Eu cred! Sincer! Cine nu crede, sa se gandeasca la noi. Pe noi ne-au facut parintii. Casa a facut-o muncitorii. Dar florile, pomii, pamantul cine le-a facut? Inteleg ca pomii si florile le plantam. Dar ele cresc singure?

| Mayaaa11 a răspuns:

Chiar vrei sa-ti raspund

| oanna_7222 a răspuns:

Cred!

| sherlynn a răspuns:

Eu sincer cred... Dar am si momentele melehee hee