| cornel a întrebat:

Cati dintre voi de aici credeti in Dumnezeu?happy

Vreau un raspuns sincerhappy

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Doamne cum sa nu cred
cred cred cred cred cred
misto mai intra pe mess samai jucam fifahappy

41 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Eu cred happy

Răspuns utilizator avertizat
| pengu a răspuns:

Eu credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cat se poate de sincera cand spun ca eu una cred in El.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce cred eu dar du-te frate la "stiinta si filozofie". Cind or sa vina toti si or sa inceapa bataia sa vad cine mai ride atunci preocupat sa mai arda citeva lovituri sau sa se fereasca de altele.

| dragoslm a răspuns:

Eu cred! Sincer! Cine nu crede, sa se gandeasca la noi. Pe noi ne-au facut parintii. Casa a facut-o muncitorii. Dar florile, pomii, pamantul cine le-a facut? Inteleg ca pomii si florile le plantam. Dar ele cresc singure?

| georgegs a răspuns:

Eu.cred

| Razvan a răspuns:

Credinciosii online facem prezenta? Te rogstraight face
A fi credincios si a zice ca esti credincios sunt doua lucruri total diferitewinking

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Daca eu cred ca sunt un mic Dumnezeu si mai si subliniez ca am incredere in mine, se pune?

| Reew a răspuns:

Eu cred fara dar si poate!

| Crs a răspuns:

Eu nu cred.

| Sigmund a răspuns:

Cornele, eu chiar cred si imi vin in ajutor si argumentele>
-Dumnezeu alaturi de Mantuitorul Iisus si Sf. Duh
-Intra pe youtube si vei gasi multe minuni legate de icoane>icoane care plang, serpii maicii domnului
-Dumnezeu ne indeplineste dorintele
-daca odata ceva ce am vrut nu ni sa indeplinit, a fost pentru ca nu ne-au fost necesare pentru mantuirea sufletului.
Nu te indoi de Dumnezeu, tio spun cu sinceritate.

| RUMBURAK a răspuns:

Da, pentru ca si el crede in noi.altfel nu l-ar fi trimis pe fiul sau sa se rastigneasca pentru noi.

| KillAWolf a răspuns:

Da de ce a facut Dumnezeu si celelalte planete?

| Andreea_3863 a răspuns:

Cred din toata inima mea >big grin

| Rioko a răspuns:

Eu cred!

| tania77 a răspuns:

Sincer eu cred.

| xtina a răspuns:

I believe, too.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred, pentru ca daca nu ar fi Dumnezeu, atunci cine ne-a creat.Chiar cred in El si in minunile facute de El :X

| cornel explică:

Si eu credhappy

si scuze pentru unde am pus intrebarea. dar majoritatea intrebarilor acolo le pun.

| medex3 a răspuns:

Da cred! Si sunt mandra de asta.Am primit de la el intelegere, dragoste si o viata buna. Daca nu ar exista, noi ce mai cautam? Daca el nu ar exista, noi nu am fi creati!

| Deyutza a răspuns:

Eu cred! dar frate cunosc persoane care spun in gura mare ca NU cred in El. e posibil?

| Caty_9264 a răspuns:

Eu cred...

| sherlynn a răspuns:

Eu sincer cred... Dar am si momentele melehee hee

| pwp a răspuns:

CreD

| cornel explică:

Vad ca uni nu credhee hee. din cati useri sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati cred dar eu cred big grin

| Carmy88 a răspuns:

Ew cred

| cornel explică:

Mda.si din nou zic.doar atatea raspunsuri. din 62. 000 de useri.