| LikeACandyxD a întrebat:

Ce ati face daca mama voastra var zice ca vrea sa se duca la Next Top Model?

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș da-o afară din casă!

| Șâret a răspuns:

"Mamă, vom râde de asta peste ani.Deci, îmi faci cartofi prăjiți?"

| AikkoxD a răspuns:

Ce-aş mai râde.

| măcheamăăăî a răspuns:

As sari in sus de bucurie, dar totdata as plange pentru ca nu cred ca as putea fi selecata...laughing

| W3R4 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Nu zicea de tine, ci de mama ta! big grin

| măcheamăăăî a răspuns (pentru W3R4):

Aaaaaaaaa,nu am fost atenta, scuze.Merci ca m-ai atentionathappy

| MaDeclarFan a răspuns:

"Mama,mai bine la spitalul 9, iti zic eu" rolling on the floor

| BeastMaster a răspuns:

As duce-o la SPA.

| Satanique a răspuns:

Poate la Miss-Iadul-Pe-Pamant...

| W3R4 a răspuns:

Ce sa zic, e viata ei, face ce vrea...
DOAMNE FERESTE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș susține-o.

| ThEEmperoR a răspuns:

Ar fi cel mai fericit pentru ca este frumoasa mama mea:X

| iKeel a răspuns:

Ăăăă. I-aş ura noroc?

| umbrax a răspuns:

Mias smulge parul din cap ~x(

Răspuns utilizator avertizat
| oliviaaa a răspuns:

Nu stiu

| ayosmdk a răspuns:

As plange, m-as arunca la picioarele ei, as ruga-o foarte frumos ( cu coacaza deasupra ca nu mai are cirese la magazin ), as tine-o de mana pana pleaca: " Te rog mami, sa ma mentionezi si pe mine la TV "

| Elsiane a răspuns:

I-aș spune să își bage mințile-n cap, oricum ar fi eliminată din prima. E bătrână, la 40 de ani te mai duci la Next Top Model?

| Vibrations a răspuns:

Dar taticu` ce ar zice?

| adelina899 a răspuns:

As crede ca a luat`o pe aratura whistling laughing

| Amplifier a răspuns:

As intreba-o daca si-a luat pastilele de dimineatabig grin

| RedBul33 a răspuns:

As sustine`o pentru ca mama si orice ar face este tot :mama:!