| LikeACandyxD a întrebat:

Ce ati face daca bunica voastra s-ar duce la Next Top Model?
Adica ce ia-ti zice?

Răspuns Câştigător
| Vibrations a răspuns:

Mi s-ar face mila pentru celelalte concurente, pentru ca nu ar mai avea nicio sansa

16 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Bunicii mele, i-as spune du-te si sa te mai intorci cand te-oi chema eulaughing

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Buni, Nu te duce Nu te duce! N-o sa castigi!big grinlaughing

| vali1985 a răspuns:

I-as spune du-te dar sa ai grija pentru ca vei avea concurenta mare.

| Cuvântul1 a răspuns:

Eu as zice sa nu mearga ca stie ea ce s-a intamplat sezonul trecut cand a fostbig grin

| LikeACandyxD explică (pentru Cuvântul1):

Bunica ta a fost sezonul trecut la Next Top Model? :O

| LikeACandyxD explică (pentru Cuvântul1):

rolling on the floor))

| linsey a răspuns (pentru Cuvântul1):

rolling on the floor

| Cuvântul1 a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Da o si castigat laughing

| KatyyLWA a răspuns:

Daca este foarte batrana i-as zice:
-Mult noroc, buni![bineinteles, ironic]

| linsey a răspuns:

rolling on the floor))))))))))) apoi ma ar trebui sa pozeze nud sau numa cu slip de protectie ce s-ar face?rolling on the floor)

| Cuvântul1 a răspuns (pentru linsey):

O pozat si in reviste pentru barbati laughing

| CaffeBoy a răspuns:

I-as spune ca e nebuna

| Radu_7899 a răspuns:

As face misto de earolling on the floor)

| MonsieurMoustache a răspuns:

Multa bafta! te sustin!""

| Vdariusbubu a răspuns:

Ar cam trebui s-o incurajezi!laughing (daca arata bine ar putea sa castige)big grinhappy

| xAnoNyMuS a răspuns:

rolling on the floor))))))))...LoL... Ii zici sa te lase pe tine mai binerolling on the floor)