| Buresbista123 a întrebat:

Ce banc despre crestinism,islam, religii in general stiti? funda pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| cristinela4 a răspuns:

Merge un barbat cu masina, si vede pe strada mergind o calugarita. Opreste masina si o ia in masina. Calugarita era tinerica si atragatoare, si soferu nu rezista si ii atinse genunchiul ei. Dar ea repede zice -psalmul 20 pag 115. Soferul se speriase, isi retrage mina si merge mai departe. Dupa un timp el iar pune mina pe piciorul calugaritei, la care asta raspunde ca prima data. Soferul isi retrase mina. Cind a ajuns acasa barbatul deschide biblia si se uita la psalm si acolo era scris:,, Esti pe drumul drept, fiule ":-D:-D

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns:

…….Un turist crestin merge pe munte si se intalneste cu un urs. Nestiind ce sa faca, incepe sa se roage tare: "Doamne, Te rog sa dai ursului ganduri crestine!" …La care ursul isi impreuneaza labele si zice: "Doamne, binecuvanteaza aceasta masa".

| drutzix a răspuns:

Un popa, un pedofil si un hot intra intr-un bar. Isi comanda o bere.

| IMPERO a răspuns:

In unele biserici penticostale se mai practica inca spalarea picioarelor (unii altora)iar anuntul la sfarsitul slujbei suna cam asa: frati se spala aici in fata iar surorile, in fund.